Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 17 Listopad 2011, o 20:04

    Nie on ściemnia nie wierz mu zioło. Chyba takich małych pasów nawet nie ma :), ja mam 89 cm i to "duzo" nie wyglada
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 17 Listopad 2011, o 20:15

    menik oczywiście ściemniam, skoro tak uważasz :) ale kto śledzi moją relację od początku to wie kiedy miałem najwięcej czyli 91cm
    przy wadze 94kg, a kiedy najmniej czyli podczas zeszłych wakacji gdy spadłem z wagą do 77kg :)
    i jak kształtowała się moja sylwetka, nie raz wstawiałem fotkę sweetaśną przed lustrem z brzuchem :)
    mam teraz taką też, sprzed tygodnia, ale wstawię w grudniu jak skończę cykl wraz z aktualnymi
    wtedy fotkami :) także niech zazdrośnicy obejdą się teraz smakiem i poczekają cierpliwie do świąt na prezent :Diabeł:
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 17 Listopad 2011, o 20:20

    hehe teraz nocami nie bede mogl spac :Zły2: :Witam:
    Pewnie gdzies tam jest kilkanaście stron wstecz, ale obwod w klatcie jaki :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 17 Listopad 2011, o 20:30

    jeszcze teraz się zmierzyłem dla upewnienia się :) pas 87, talia 84 :) 112 "klatka", klatkę zawsze miałem mizerną
    o czym tu raczej większość wie i plecami nadrabiałem... i uważam ten wynik za nierównoznaczy ponieważ
    wystarczą duże plecy i obwód "klatki" to tak naprawdę nie obwód klatki... ale mniejsza o to :)
    Menik a ja nie widziałem jeszcze Twoich fot? gdzieś się zapodziały czy jeszcze nie wstawiałeś? jak się ma Twoja
    sylwetka? bo moja to jest usprawiedliwiona z racji powrotu do formy po półrocznej przerwie :)
    choć łapka już wraca do normy bo jest 41, a przed powrotem było 38... ale tak jak mówię magia
    pamięci mięśniowej i naładowania z powrotem receptorów :) udo już podawałem 84, ale teraz mierzyłem i już grosze
    dochodzą także niedługo napiszę 85 :)
    menik mam nadzieję, że Ty tak w żartach? bo jeżeli nie to widzę tu szczyptę "wrogości" ? jakieś niedowierzanie?
    bo trochę się gubię :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Zioło » 17 Listopad 2011, o 20:45

    A widzisz to ja trochę pojęcia pomyliłem :D
    U mnie w tali jest 76 a nie 80
    a w pasie mam 80 ;]
    Ale to nie zmienia faktu że gruby jestem :Zły:
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 17 Listopad 2011, o 21:11

    Oliver raczej zazdrości :-) robisz to dla siebie wiec mi niczego udowadniac nie musisz :) ale wierze ci bo to nie sa jakies ogromne liczby :) chociaz za uda 84 cm pokłon sie nalezy :)

    Moje foty wstawie jak ty wstawisz, czyli na swieta, teraz glownie silowka leci wiec jakichs znacznej poprawy nie bedzie, ale zawsze :) :Diabeł:
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 17 Listopad 2011, o 21:14

    hehehe ale gafę zrobiłem, tak się rozpędziłem z talią, że udom to przypisałem :D przepraszam... :P
    uda 64 a mam nadzieję na 65 niedługo :P hehehe :Worek:
    a ja swoje wstawię teraz zaraz i czekam na Twoje :) pierwszy i ostatni raz tak zrobię... bo nie jesteś na bieżąco co do mnie:P
    podkreślam, że dopiero wracam do formy dlatego tak mizernie chudo wyglądam...
    Image
    Image
    fotki dosłownie przed chwilą robione..
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Zioło » 17 Listopad 2011, o 21:20

    Menik- jak on by miał 85 w udach to by mu krocza nie starczało XD

    Dawaj zdj. nogi! :D
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 17 Listopad 2011, o 21:21

    hehe a ja juz sie zaczalem nastanawiac jaki ty rozmiar spodni do tych ud nosisz :)

    Ramiona mam mniejsze :( 40,5 cm to przed planem mierzyłem teraz i tak nie ma sensu, zmierzę po cyklu, ale wiadomo ze cudow to nie bedzie :) zreszta chu. z łapami :)

    Rzeczywiscie myslalem ze masz te obwody z profilu :) to sie fota przyda, ja foty po cyklu dopiero jeszcze 2 tyg
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 17 Listopad 2011, o 21:22

    oj profil nie aktualny, ja go tam nie zmieniam bo mi się nie chce, ciągle się coś zmienia bym o niego się martwił :)
    fotkę ud? no dobra chwilka zioło specjalnie dla Ciebie :P
    menik to się opierdzielasz, widzisz ja pół roku przerwy i obwody większe od twoich na cyklu? coś nie halo,
    coś tam kuleje u Ciebie :) ja planuje do świąt przynajmniej 43cm w ramionach dojechać :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.