Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 18 Listopad 2011, o 09:17

    łydki + klatka to moje najsłabsze partie... niestety po dziadku łydek nie odziedziczyłem, albo dopiero się rozwiną...
    nigdy nie rzucałem się na głęboką wodę i prawdę mówiąc 100kg nie przekraczałem z ciężarem bo mi się nie chciało...
    może ruszą teraz, ciągle dokładam ciężaru narazie jest 200 ale na next treningu jebne już raczej 250 :)
    w łydce mam 41 ale tego niestety nie widać... prawdę mówiąc nie napinałem ich tutaj ale to nie zmienia faktu,
    że kuleją, staram się to poprawić :) może przy 45 będą jakoś wyglądać i przy niższym BF :) bo niestety mam tak, że
    nogi najwięcej tłuszczu biorą na siebie... to też może być powód
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 18 Listopad 2011, o 11:07

    a ten tatuaż na łapie to ci się nie zdeformował przy zmianie obwodów ? wiesz 3 cm to robi różnicę
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 18 Listopad 2011, o 12:39

    już kiedyś był temat w HP o tatuażach, nic się nie deformuje pod warunkiem, że nie nabawisz się w tym miejscu
    rozstępów :) trochę linie mogą się rozszerzyć ale nieznacznie :) dla profilaktyki smarować trzeba maściami i będzie git :)
    a ja go miałem robione przy 35cm ramieniu także jest więcej różnicy i było więcej bo miałem max 43cm :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 18 Listopad 2011, o 12:57

    Dziś:
    Przód:
    Przysiad tylny 3x6 + 1x20
    Split squat 3x6 + 1x20
    Prasa 3x12
    Pompki z nogami na ławce 3x50
    Pompki na poręczach siłowe 3x6 + 1x20
    Rozpiętki skos góra 3x6 + 1x20
    Uginanie młotkowe siedząc skos (ramienne) 3x12
    Brama 3x12
    Suspinacja stojąc z powolną fazą negatywną 1x12
    Przedramiona 3xMAX dowolne, brama, wolne

    Dzisiaj parę zmian :) i złamałem obietnicę... znowu podniosłem +10kg do przysiadu... 100kg dziś nałożyłem heh
    tak jakoś wyszło :P Split 27kg hantel, ciężko mi równowagę utrzymać klękając lewą nogą ;/ a prawą jak piórko...
    prasa, już wyjaśniam, wziąłem ponieważ chcę zastosować jako ćwiczenie dopełniające do pieczenia, czyli bez szaleństw
    z ciężarem żeby sobie krzywdy nie zrobić :) 91kg, pompki nad wyraz leciutko szły dziś :) poręcze +5 kg czyli 35kg :)
    coś czuje, że w next tyg już 40kg poleci :) ale dobił mnie kox na towarze, robiąc poręcze NAWET NIE DO 90stopni
    kota w łokciu... 12 razy i czerwony jak burak, dodam, że bez ciężaru... załamka... rozpiętki do dopieszczenia 23kg :)
    młotki 21kg, piękne ćwiczenie na ramienne pod dwugłowymi :) brama 21kg i suspinacją 1 seria na dopieszczenie,
    piękna pompa to co lubię w małych partiach :) przedramiona wyciąg górny jednorącz 50kg, uwielbiam duże ciężary
    na przedramiona, piękna sprawa :) jestem zadowolony dziś, też wcześniej wstałem bo swoją do pracy
    zawoziłem, ale kawkę wypiłem zjadłem, chwilę posiedziałem i byłem gotów na katownie :)
    ale paczki jeszcze nie ma i to mnie wq ;/ jak do 15:00 nie będzie jadę na pocztę ich opierdolić bo mam tego dość
    ile można czekać... za to powinna być darmowa przesyłka ;/
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 18 Listopad 2011, o 13:17

    Image

    dzisiaj rybka mintaj i ziemniaczki :) to na początek, bo prawdopodobnie będzie za mało :P
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 18 Listopad 2011, o 13:29

    nie jestem w temacie nie wiem na co czekasz, ale ostatnio zamówiłem eaa na triceps.pl, zeby mi sie to jakos oplacalo wzialem pocztą (12 zł) bo kurierem 17 zł, w środę wysłane w poniedziałek doszło, i jeszcze mi gość zostawił u sąsiada :/.


    I mi smaka tym mintajem narobił :/
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 18 Listopad 2011, o 13:34

    no tak ja wziąłem priorytet 14zł bo kuriera nie było do wyboru ;/ i miało iść 1-2 dni, 14 wysłane wieczorem i do dziś
    nie ma paczki ;/
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Menik » 18 Listopad 2011, o 13:36

    a w weekend nie pracują więc jak nie dziś to na poniedziałek hehe :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez Oliver » 18 Listopad 2011, o 14:34

    przyszła paczuska :D prawie 4 stówki poszły do kieszeni kogo innego, od poniedziałku zaczniemy hardkor :D
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Postprzez cooler_102 » 18 Listopad 2011, o 15:37

    Menik napisał:a ten tatuaż na łapie to ci się nie zdeformował przy zmianie obwodów ? wiesz 3 cm to robi różnicę

    urosl :Kciuk w góre:
    nie moze mu sie nic stac, chyba ze bedzie miec rozstepy. jedyne co moze sie stac to to, ze wyblaknie
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.