Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Zielsko- trójboista :)

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez damiankusak » 19 Lipiec 2011, o 21:32

    kris napisał:zioło kupiłeś te krążki?


    kupił 20kg
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 20 Lipiec 2011, o 08:50

    Tak kupiłem, jeszcze raz dzięki za namiary, a tak wgl to ty z niedaleka odemnie jesteś e wiedziałeś o tym gościu ?
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Markiz » 20 Lipiec 2011, o 12:42

    Bilon napisał:Mówisz że tyle masz stażu, ale jakoś nic poważnego nie osiągnąłeś, wyniki średnie, jak na ten staż to nawet słabe...
    I co miałeś na myśli z tym podopiecznym??
    Co to jest zrobić siad 130kg czy martwy 145? NIC, 70% chłopaków w naszym wieku tz. 15-16 lat to spokojnie dźwignie...


    Bilon a jakie ty masz wyniki?
    jak osiągniesz te ok 190 na klatę siad 210 i ciąg 240 przy wadze ciała ok 98kg lub mniejszej na suplach typu mono, witaminy bo najtańsze. Z odzywek to tylko trochę ostrowi bo tania, to porozmawiamy może zrozumiesz pewne sprawy...
    Plus do tego trenowałem jednocześnie 5lat SW typu (krav maga, taekwondo, boks, jiu jitsu). jednocześnie kilka lat siłownia i SW bez żarcia ,odżywek, supli bo to kosztuje!. Kasę ładowałem w studia- 4 specjalizację kończę min. mam mgra prawa- w sumie w wieku 30lat dalej studiuję. Do tego rodzina rachunki praca na dwa etaty.
    Ale czy to takie słabe wyniki? przyznaję słabe jak się ma takich kolegów jak ja mam heh
    Zaczynałem jako 18latek ważąc 63kg, na klatę z 60kg brałem heh. Wkleję kiedyś zdjęcia z półmetka to sami zobaczycie, ludzie mnie nie poznają heh
    czy tak wiele osób wyciska 190 i tyle ciagnie i siada na siłce?
    wcale nie i byłem na nie jednej siłce heh
    widziałem progresy niesamowite. Jeden 20latek z mojej siłki jak ja wyciskałem 165 to on wyciskał 110 , teraz on wyciska 200 ja progresu 0k 20kg on progresu 100kg. Ale sądzę ze tak długo nie pociągnie bo albo zrobi wysiadkę albo pójdzie do kryminału bo bardzo jest pobudzony i agresywny . Juz nie jeden tak skończył heh a ja dalej trenuje i powoli idzie
    wiesz przed kompem to można pisać itd ale w rzeczywistości to pewnie byś ganiał za mną i podawał rękę by wszyscy widzieli,że jestem twoim kolegą heh
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 20 Lipiec 2011, o 13:12

    Markiz powiedział bardzo pewnie ale prawdziwie...
    bilon trochę przyhamuj.. moja rada raz jednej osobie powiedziałem to co ty markizowi a teraz tego bardzo żałuje bo ta osoba jednak coś wielkiego osiągnęła w swoim życiu.
    A ty Markiz się nie przejmuj pakuj dalej, rośni. Bo jeżeli mówisz prawdę, a trzymam Cie za słowo to już i tak wiele w swoim życiu zwojowałeś.
    Bo już nie ma za wiele tych ludzi... ja ostatnio widziałem jak gość rok młodszy ode mnie wziął PH... pokazywał mi pudełko... nie sorry ON SIĘ TYM CHWALIŁ.. a teraz nie może się normalnie odlać..
    Świat siłowni schodzi powoli coraz bardziej na złą stronę..
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 20 Lipiec 2011, o 13:25

    Prawda.
    W ogole nie rozumiem tego calego pierdolenia Bilon - przysiadasz 4-krotnie mniej niz Markiz i masz smialosc pisac takie rzeczy, jeszcze czeka Cie duzo wiedzy zeby nie rzec bardzo duzo i jeszcze sie w zyciu napatrzysz na koksow co bija holenderne dawki a dzwigaja tyle co wroble - bo doping nie jest tu najwazniejszy. Trzeba trenowac madrze, odzywiac sie madrze i brac cokolwiek (nawet suplementy) madrze.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Bilon » 20 Lipiec 2011, o 14:00

    Markiz, nie miałem zamiaru w tej wypowiedzi Cię urazić, nie twierdzę że jesteś słaby, ale przy takim stażu jak mówisz, to martwy i przysiad nie wyglądają tak potężnie...
    To że nie brałeś żadnych innych supli poza mono, że diety nie trzymałeś zmienia postać rzeczy...
    Moje wyniki? Słabe, staż mały ale dopiero zaczynam...
    Od osób z takim doświadczeniem jak Ty przynajmniej ja oczekuję dużych ciężarów, lecz nie koniecznie musiałeś iść w siłę, ale mniejsza, co napisałem to napisałem mam własne zdanie i tyle.
    Do Ciebie mi brakuje jeszcze bardzo dużo, ale gdybyś trzymał dietę, i suple były dobre to napewno byś miał lepsze osiągi.
    Zamiast przegadywać się, czekam na relację Zielska z treningów.

    Pozdrawiam i przepraszam.
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 20 Lipiec 2011, o 14:09

    "ale przy takim stażu jak mówisz, to martwy i przysiad nie wyglądają tak potężnie..." nie mow hop poki nie przeskoczysz.

    "Moje wyniki? Słabe, staż mały ale dopiero zaczynam..." wlasnie dlatego powinienes sobie oszczedzic takich komentarzy - mozesz sie jedynie uczyc.

    "Od osób z takim doświadczeniem jak Ty przynajmniej ja oczekuję dużych ciężarów" - Ty oczekujesz, czy ogol oczekuje?? bardzo znana sytuacja z wielu for, kiedy ktos napisze ze przysiada 220kg ze sztanga po 12 latach zaraz nabiega sie stado 70-kg chlopaczkow by napisac ze to bardzo slabo, gdzie sami maja rekordy nawet nie przekraczajace ich wagi ciala.

    "mam własne zdanie i tyle." to zdanie jeszcze wiele razy Ci sie bedzie zmieniac, jak bedziesz sluchal wlasnego organizmu, kiedys sadzilem ze wystarczy cwiczyc dzis sadze ze bez wiedzy cwiczenie sensu nie ma.

    "ale gdybyś trzymał dietę, i suple były dobre to napewno byś miał lepsze osiągi." a czy on powiedzial ostatnie zdanie?? realizuje plan, pozniej kolejny. Mysle ze jeszcze zaskoczy mocno co poniektorych wysmiewcow i niedowiarkow!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 20 Lipiec 2011, o 19:58

    20-07-2011 2 Trening

    Rozgrzewka ogólna.

    Wykroki- rozgrzewka 15kg 5x 25kg
    MC- rozgrzewka 30kg 5x 51kg
    WL- rozgrzewka 20kg 5x 46kg + regres 35kg 20powt.
    Unoszenie bokiem- rozgrzewka 3kg 5x 5kg


    Podsumowanie:
    Wykroki- ok, nie za dużo nie za mało, ale tak szczerze powiem że to cw nie należy do moich ulubionych..
    MC- ok, też nie za dużo nie za mało, podobało mi się, dość lekko poszło.
    WL- FINEZJA te 45kg to jak piórko... nie wiem dlaczego ale ja po prostu kocham to WL, ubolewam trochę że mam je max. 2 razy w tyg no ale cóż..
    Unoszenie bokiem- tutaj się pojawia pytanie: Jak je robić na siedząco czy na stojąco... powiem wam że tak czy inaczej było czuć... nigdy 5kg tyle nie ważyło...:D

    Trening trochę na osłabieniu przez pogodę.. z 1h przed treningiem się przespałem ale nie wiele to dało, upociłem się jak nie wiem co :P
    Ale źle nie było ;]
    Myślę że w następnym tygodniu ponagrywam filmiki z cw żebyście zobaczyli co tam może robię źle i co by pasowało poprawić.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 21 Lipiec 2011, o 07:19

    Uhh, dzisiaj jednak czuć ostro te nogi.. :D Te wykroki poruszyły każdy mięsień... a dupa to tak mnie boli że masakra xD
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Markiz » 21 Lipiec 2011, o 09:47

    Bilon napisał:Pozdrawiam i przepraszam.


    Spoko ja tam nic a nic się nie obraziłem bo po części sam byłem taki serio
    Jako nastolatek zbuntowany i zarozumiały heh heh
    na szczęście ja zęby mam całe :)
    z dzisiejszej kwestii czasu aż się dziwie heh ale nie każdemu może się upiec haha

    dlatego ten temat pociągnąłem :) By przestrzec przed takimi wypowiedziami , szczególnie na siłce hahaha
    luzik panowie
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.