Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Zielsko- trójboista :)

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 5 Sierpień 2011, o 19:51

    No to coś poradź z tym unoszeniem jaka alternatywa dla tego będzie dobra ?

    A co do MC to co kurrr mam sobie teraz mniej na lawę ładować żeby wyrównać....? Tak już jest zawsze dla mnie była klatka priorytetem(teraz te 3 główne grupy są dla mnie ważne) nic na to nie poradzę... klatka wyprzedza inne partie...
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 5 Sierpień 2011, o 20:56

    Pierwsze co musisz zrobic to hamowac jezor przez przeklenstwami i nie unosic sie honorem "pakiera"

    Drugie co musisz zrobic, to odpowiednio stymulowac cialo najciezszymi cwiczeniami nie izolacjami, bo to Ci niepotrzebne jak robisz 50kg w przysiadach.

    Ta regresja jest Ci zupelnie niepotrzebna na Twoim etapie - trzeba miec z czego sciagac - 90-100kg przysiad to ABSOLUTNE MINIMUM, by regresja mogla byc stosowana MC podobnie.

    Za szybko sie pospieszyles z tymi 5-tkami, powinienes ustalic rampe dwukrotnie wyzsza lub poltorej wyzsza, a wiec 8 lub 10pow i dodajac ciezaru, stopniowo schodzic z powtorzeniami. Teraz bedziesz schodzil z 5-tek na 4-ki czy 3-ki a dalej bedziesz dzwigal malo, bo Twoj uklad nerwowy nie jest na wysokim poziomie wytrenowania by mial co najmniej DOBRE przelozenie silowe, obserwuje kazdego dziennik ale nie kazdemu zawsze pomagam, bo wychodze z zalozenia ze jesli ktos uklada sobie plan treningowy to mi nic do tego bo on najlepiej zna swoje ciało - natomiast jest duzo osob co kompletnie zle ukladaja plany treningowe i jeszcze sie upieraja przy swoim, by jednak po czasie przekonac sie ze racji nie mieli...

    FBW:
    Przysiad
    Jakas lzejsza forma na dwuglowe i dolny grzbiet MC na sztywnych sztangielkami/RDL (mocniejsza)
    Porecze/WL
    Drazek
    Wycisk stojac/Highpull.

    Tyle, a jak chcesz zadbac o ramiona to mozesz zrobic to w formie: biceps/triceps/biceps triceps/biceps/triceps wtedy w zaleznosci od tygodnia stymulujesz bicepsy 2x w ciagu tygodnia lub tricepsy 2x w ciagu tygodnia i juz.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 5 Sierpień 2011, o 21:04

    Wiesz rafi thx.. jestem po 6 treningu a ty teraz piszesz że jest do dupy... po 2 napisałem "kurr" miałem na myśli "kurrde" :D

    I teraz już nic ni wiem... co ja mam tera zrobić? Kończyc czy zaczynać nowy...?
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 5 Sierpień 2011, o 21:06

    Jak mowilem odwiedzam dzienniki, ale sie nie wparantalam bo troche samodzielnosci tez jest wymagane;)
    6 trening to jest nic...2tyg planu, ja bym nie kontynuowal czegos co nie moze mi przyniesc dlugofalowych rezultatow.

    Cofnalbym sie lekko z ciezarami i zaczal nowy plan - po prostu.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 5 Sierpień 2011, o 21:10

    Ale rafał pisząc przykładowy powyższy plan nie znasz mojego osprzętu... moja siłownia jest wyposażona w ławkę łamańca, sztangielki i gryfy... może po wakacjach uda mi się zmontować drążek.. wiec jestem bardziej ograniczony tylko do wolnych ciężarów...

    Mc-ok
    Przysiad-ok
    Wl-ok
    Unoszenie stojąc- nie ok bo mam za nisko sufit.. MP by się ty zdało jeżeli chodzi o barki ?
    a reszty nie kapuje xD
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 5 Sierpień 2011, o 21:30

    Przysiad
    MC na sztywnych sztangielkami
    WL
    Podciaganie sztangi w opadzie tulowia/Wioslowanie
    Highpull (wszystko jest na youtube!)

    Trzeba sobie radzic.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 6 Sierpień 2011, o 07:36

    Highpull- nie zrobię tego cw... nie będę trzaskał w podłogę gryfem.. a tak żeby nie trzasnąć nie da się tego zrobić...
    Po 2 czemu zawsze coś musi być inaczej niż jest? Nie może to MC zostać już z gryfem ? Nie uda mi się dwóch sztangielków tak złożyć żeby ważyły po tyle samo..

    Nie wiem czy ty ze mnie na siłę chce zrobić takiego co 1 raz na siłownie przyszedł czy ja rzeczywiście taki jestem.. ogólnie technikę wiem że mam dobrą a w następnym tygodniu bym dał jakieś filmiki czy coś..

    I tak jeszcze na marginesie: Liczba powt. ma zostać czy mam się przenieść na te 8ki czy tam 10tki ? A jeżeli tak to w jaki sposób mam to robić, po ile serii itd. Bo ni cholery nie rozumiem tego...

    P.S widzę że twoje wypowiedzi są coraz bardziej z "nerwów" wiec nie chce nie pomagaj, chcesz pomóż, ja tą pomoc uszanuje..
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 6 Sierpień 2011, o 08:54

    "P.S widzę że twoje wypowiedzi są coraz bardziej z "nerwów" wiec nie chce nie pomagaj, chcesz pomóż, ja tą pomoc uszanuje.."

    No juz nie przesadzaj:) nie mam co robic tylko sie denerwowac, hehe
    Wykrzyknik w nawiasie nie oznacza moich nerwow a bardziej wyrazny dla Ciebie przekaz

    "Highpull- nie zrobię tego cw... nie będę trzaskał w podłogę gryfem.. a tak żeby nie trzasnąć nie da się tego zrobić...
    Po 2 czemu zawsze coś musi być inaczej niż jest? Nie może to MC zostać już z gryfem ? Nie uda mi się dwóch sztangielków tak złożyć żeby ważyły po tyle samo.."

    Highpull mozna robic ze zwisu jak najbardziej.
    Nie musi byc inaczej - jak dla mnie to mozesz cwiczyc tak jak Ci sie rzewnie podoba ;]
    Nie sztangielków a sztangielek
    MC na sztywnych, mozna wykonywac na sztandze - jasna sprawa, chodzi tylko o slabsza odmiane ciagu bardziej angazujaca dwuglowe, zebys CUN nie zajechal jak zrobisz 3 potezne molohy ciezarowe na 1 sesji tj. Przysiad,MC,WL

    "Nie wiem czy ty ze mnie na siłę chce zrobić takiego co 1 raz na siłownie przyszedł czy ja rzeczywiście taki jestem.. ogólnie technikę wiem że mam dobrą a w następnym tygodniu bym dał jakieś filmiki czy coś.."

    Ja Ci pokazuje podstawy, na sile nie robie z Ciebie nikogo - sam ocen czy jestes nowicjuszem czy tez nie.

    "
    I tak jeszcze na marginesie: Liczba powt. ma zostać czy mam się przenieść na te 8ki czy tam 10tki ? A jeżeli tak to w jaki sposób mam to robić, po ile serii itd. Bo ni cholery nie rozumiem tego..."

    Obecnie jestes na poziomie 5pow, caly czas dokladajac w koncu zejdziesz na 4 czy 3pow - czyli chcesz wchodzic na strefe striocte silowa nie majac jeszcze dosc dobrze przygotowanego ukladu nerwowego, dlatego sugeruje 8-ki lub 10-tki by progres byl dluzszy w czasie....serie to Twoja indywidualna sprawa - nie jestem Twoim organizmem i nie daje Ci sygnalow. Sluchaj swojego ciała.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 6 Sierpień 2011, o 09:13

    No dobra rozumiem wszystka(prawie). Tylko dalej nie wiem co z tym MC..
    a co do HP to będzie marnie z techniką jeżeli można robić w ten sposób jak napisałeś, ale nic mam dostęp do aparatu to będę nagrywał filmiki i prędzej czy później chyba się nauczę :P

    Czyli co do serii mogę robić tak: 1 seria rozgrzewkowa i np 4-5 prawidłowych ? Nie wiem ogólnie na tym 5x5 może i masz racje nie byłem zbytnio zadowolony bo po treningu czułem się tak jak i przed.. ten trening nie wiele ze mnie sił wyciągał..
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 6 Sierpień 2011, o 10:14

    "Tylko dalej nie wiem co z tym MC.." przeciez napisalem!!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.