Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Zielsko- trójboista :)

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Diablo 88 » 10 Grudzień 2011, o 17:58

    Hehe ludzie czasem cwicza majac jeden hantel :) ja tak zaczynalem i takze robilem cale cialo :D

    Robo piszesz,ze kumpel robi 8 seri po xxx powtorzen i wychodzi mu ponad 100 powtorzen ok...ja dajmy na to robie 10 seri po 10 powtorzen i takze wychodzi mi ponad 100 ruchow na ta partie :)

    Glupia gadka i tyle! gdzies to sie przyjelo,ze lydki,przedramiona i brzuch robi sie w duzej liczbie powtorzeniowej i wszyscy to malpuja.

    tak samo glupie polaczenia w planach dzielonych : Klatka-biceps i to jest caly trening i caly swiat to robi...ktos cos glupiego narzuci i wszyscy to robia bo mysla,że jest ok.

    Nastepny przyklad z forum.Rafal ulozyl sobie plan...elegancko na niego dzialaly cwiczenia,ktore wykonywal....przyklad:

    czworoglowe
    grzbiet
    piersiowe

    + kosmetyka w formie ACT

    I zaraz za pare tygodni widzimy kilku userow naszego forum,ktorzy takze wykonuja kosmetyke w formie ACT :Wstyd: Ludzie i wy tu piszecie,ze kazdy uczy sie na bledach,ze wiecie co dla was dobre jak wy nawet swojego zdania nie macie na zaden temat!Czegos po swojej mysli nigdy nie sprobujecie tylko opieracie sie na gotowcach czy przezyciach kogos innego!

    Przepraszam Rafal ze akurat podalem Ciebie za przyklad i tych,ktorzy cos probowali robic tak jak ty ale taka jest prawda,ze ludzie (DUZO UDZI NA TYM FORUM) sa leniwi i czekaja na gwiazdke z nieba.Czasem czytam co poniektorzy pisza to smiac mi sie chce :Walić głową w mur:
    Znow krotki przyklad! tyle mowy bylo o gainerach,że syf i w ogole po co na co.! lepiej skomponowac wlasny produkt lub porzadnie zainwestowac w jedzenie! Teraz widzimy ludzi,ktorzy chwala sie tym,ze kupili nowego gainera a Ci co byli wczesniej przeciwnikami teraz to popieraja! Co jest kurwa!!??? cos jest nie halo nikt tego nie zauwazyl??

    Robo teraz jeszcze do Ciebie bo wyzej to przeslanie dla wszystkich: Koledzy cwicza po 30 powtorzen i co z tego? probowales cwiczyc w mniejszej ilosci powtorzeniowej a wiekszej seryjnej? Inni ludzie jedli by gowno na kolacje i mieli by znakomite wyniki silowe to też byś jadł? :) Patrzcie sie na siebie a nie na kogos innego.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez robo815 » 10 Grudzień 2011, o 18:10

    Diablo ja nie pisałem o sobie tylko o konkretnej osobie :)
    Po drugie rób sobie 10x10 a On robi 8x100powt.i dopiero co to go ruszyło.Proszę czytaj uważnie ;)
    Po trzecie jestem przeciwnikim aby świerzaki(ludzie co dopiero zaczynają przygodę z żelastwem) szamali suple orócz witamin i minerałow.A co dopiero kreatynę(już nie wspominając o SAA).Najpierw dieta i trening a na suple przyjdzie pora.
    Po czwarte patrzę na siebie i często podpatruje innych i niektóre pomysły próbuje wklecić do swojego programu treningowego(ale tak aby wszystko miało głowę i ręce),więc proszę nie pisz mi tu o gó..ie ;)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 10 Grudzień 2011, o 18:10

    "Glupia gadka i tyle! gdzies to sie przyjelo,ze lydki,przedramiona i brzuch robi sie w duzej liczbie powtorzeniowej i wszyscy to malpuja."

    Sek w tym ze to nie glupia gadka, sa to 3 partie ktore oprocz swych podstawowych brzuscow maja od GROMA wiazek,odrebnych wlokien a nawet miesni w miesniach jak dziwacznie by to nie brzmialo, na dodatek sa uzywane na codzien bardzo czesto...sa przystosowane do wiekszej ilosci ruchow, tych partii nie poruszysz mala iloscia pow albo inaczej: poruszysz do pewnego momentu, a zdaje sie ze dyskusja jest w swietle jaka liczba pow dla mega stagnacji i w miare stalego rozwoju a nie jaka dla chwilowych rozwiazan. O dziwo z udami jest podobnie - cala konczyna dolna jest mniej utleniona niz jaka kolwiek gorna - szybciej sie meczy, podczas biegania wysiada nogi a grzbiet dalej moglby biec - gorna czesc naszego ciala jest bardziej wytrzymala po prostu, co sklania nas do wnioskow ze na nogi powinnismy robic zakresy 8-12, natomiast ja czesto wyjezdzalem poza ten zakres z dobrymi efektami ale znow bede do niego wracal i tak w kolko, zapewniam szok dla swoich miesni nie trzymam sie kurczowo jednego, natomiast jesli chodzi o przedramiona,lydki to sie to nie sprawdzi - zbyt male sa stawy w sasiedztwie tych partii, by je nadmiernie katowac obciazeniem bez przyrostow zreszta, wiec tylko utrata ewentualnego zdrowia.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Diablo 88 » 10 Grudzień 2011, o 18:37

    Hehe Robo :D a ty teraz prosze nie pisz mi o jakis suplach czy saa bo w ogole nie bylo o tym mowy ;) ok 8x100 powt nie zauwazylem tego "po" 100 :) zwracam honor...ale dalej podtrzymuje swoje co pisalem wyzej.
    Moze pisze tak dlatego,ze poprostu nie cwicze lydek i przedramion jak inni tylko tak jak wczesniej sformulowalem czyli cwicze je raz na ruski rok.Z brzuchem nikt mi nie wmowi,ze aby go poruszyc trzeba robic xxx powtorzen bo sam testowalem to na swojej skurze i wykonujac 5 seri po 10-12 powtorzen w zupelnosci wystarcza.Proponuje kazdemu pocwiczyc miesnie brzucha w takim zakresie.Oczywiscie,ze padnie zaraz tekst "na kazdego zadziala to inaczej" to ja odrazu odpowiem z gory: prosze wykonac takie cwiczenie jakim jest spinanie miesni brzucha z obciazeniem w zakresie 50 powtorzen,nawet 20-czy 30 z 5kg lub 10 kg talerzem.Ciekaw jestem,kto wykona wszystkie powtorzenia prawidlowo.Zapraszam!

    Stajemy jak najblizej twarza do sciany a palcami u stop dotykamy jej.w tej pozycji siadamy na podloge,kladziemy sie na plecach a palcami u stop zapieramy sie o sciane w takiej pozycji aby kąt miedzy podudziem a lydka byl lekko rozwarty a biodra mocno wgniataly sie w podloge.Kladziemy sobie talerz 5-lub 10kg a moze i nawet bez obciazenia i wykonujemy spiny.Ciekaw jestem kto wykona to cwiczenie prawidlowo a moze w ogole czy da rade je zrobic z takim obciazeniem czy nawet bez w takim zakresie ruchu o jakim wy tutaj piszecie.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez robo815 » 10 Grudzień 2011, o 18:46

    Diablo 88 napisał:Hehe Robo :D a ty teraz prosze nie pisz mi o jakis suplach czy saa bo w ogole nie bylo o tym mowy ;) ok 8x100 powt nie zauwazylem tego "po" 100 :) zwracam honor...ale dalej podtrzymuje swoje co pisalem wyzej.
    Moze pisze tak dlatego,ze poprostu nie cwicze lydek i przedramion jak inni tylko tak jak wczesniej sformulowalem czyli cwicze je raz na ruski rok.Z brzuchem nikt mi nie wmowi,ze aby go poruszyc trzeba robic xxx powtorzen bo sam testowalem to na swojej skurze i wykonujac 5 seri po 10-12 powtorzen w zupelnosci wystarcza.Proponuje kazdemu pocwiczyc miesnie brzucha w takim zakresie.Oczywiscie,ze padnie zaraz tekst "na kazdego zadziala to inaczej" to ja odrazu odpowiem z gory: prosze wykonac takie cwiczenie jakim jest spinanie miesni brzucha z obciazeniem w zakresie 50 powtorzen,nawet 20-czy 30 z 5kg lub 10 kg talerzem.Ciekaw jestem,kto wykona wszystkie powtorzenia prawidlowo.Zapraszam!

    Stajemy jak najblizej twarza do sciany a palcami u stop dotykamy jej.w tej pozycji siadamy na podloge,kladziemy sie na plecach a palcami u stop zapieramy sie o sciane w takiej pozycji aby kąt miedzy podudziem a lydka byl lekko rozwarty a biodra mocno wgniataly sie w podloge.Kladziemy sobie talerz 5-lub 10kg a moze i nawet bez obciazenia i wykonujemy spiny.Ciekaw jestem kto wykona to cwiczenie prawidlowo a moze w ogole czy da rade je zrobic z takim obciazeniem czy nawet bez w takim zakresie ruchu o jakim wy tutaj piszecie.


    A gainer to nie suple ? :D
    Sam o tym pisałeś :D
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Diablo 88 » 10 Grudzień 2011, o 18:51

    Hehe no ok ale to byl inny przyklad i odnosil sie do czego innego. Miedzy nami nie bylo o tym dyskusji :)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Oliver » 10 Grudzień 2011, o 20:42

    chłopaki nie róbmy syfu w dzienniku... niezdrowa dyskusja się dzieje trochę :Zdziwiony:
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 30 Grudzień 2011, o 15:21

    Witam.

    Nie prowadziłem przez prawie 3 tyg. relacji ponieważ miałem małe problemy zdrowotne, ale to już nie ważne bo jest ok.

    Wczoraj jak i dzisiaj zrobiłem trening który podawałem kilka stron wcześniej.
    Po takiej przerwie czwórki dzisiaj są nie do użytku :P Dzisiaj pisze na świeżo ale... nad bicepsami tak się znęcałem że jutro też je na 100% odczuje, ale to nie zmienia faktu ze od razu jestem szczęśliwszy po tych treningach :)

    Po nowym roku zacznę już normalnie wszystko pisać na bieżąco: Cały plan, serie, kilogramy.
    Nie wiem jak to będzie ale myślę że dobrze. Jedynie zauważyłem dzisiaj to że słabo mi barki poszły, tzn. nie dostały tak w du*e jak zawsze.. na tym jednym cw tylko.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 4 Styczeń 2012, o 17:01

    04-01-2012 2 tydzień

    Rozgrzewka ogólna.

    Przysiad:
    (3 serie rozgrzewkowe)
    55kg x10
    55kg x10
    55kg x10
    35kg x20

    Wykroki(szerokie)
    30kg x10
    30kg x10
    30kg x10
    20kg x20

    MC sumo:
    50kg x10
    50kg x10
    50kg x10
    30kg x20

    Wspięcia na palce:
    50kg x20
    50kg x20
    50kg x20

    Uginanie stojąc nachwytem:
    10kg x20
    10kg x20
    10kg x20

    Rozciąganie.


    Podsumowanie:
    Nie zrobiłem jednego ćwiczenia na dwójki ponieważ nie dam rady go wykonywać samemu a kuzyn nie wiem kiedy "wyzdrowieje".
    Przysiad poszedł lekko był spory zapas KG, nie szarżowałem z obciążeniem ponieważ brałem pod uwagę to że zostanie mi jeszcze kilka ćwiczeń i mogę nie wytrwać kondycyjnie, a wiadomo że odpoczywania przed następną serią po 5-6min też do niczego nie prowadzi. Te 20powt kiedy robiłem kolejne siady dało się radę wytrzymać .. ale już po odłożeniu gryfu poczułem pieczenie jak by mi się już spodnie paliły :P
    Wykroki- bardzo fajnie ćwiczenie po którym już powoli chodziłem jak wcięty.
    MC sumo- czułem tutaj dość dużą prace dwójek ale spodziewałem się czegoś większego, jednak nie było źle.
    Wspięcia na palce- chciałem je robić tak aby pięta wystawała poza płaszczyznę na której stoję ale niestety nie przemyślałem tego że skrzynka może się przewrócić XD Wiedz robiłem to na równym podłożu.. to co zauważyłem to to że jest diametralna różnica kiedy gryf jest z tyłu a kiedy jest z przodu, robiłem oczywiście jak był z tyłu i muszę przyznać że jak teraz piszę (ok. 1h po treningu) trening czuje najbardziej na łydkach :P
    Uginanie stojąc nachwytem-kompletne odizolowanie przedramion, oparcie rąk o biodra i JAZDA, coś pięknego, w ostatniej serii ogarnąłem że ruszam nadgarstkami więc je tez unieruchomiłem wtedy to już był dopiero hardcor, darłem jape bardziej niż przy każdym innym cw. :)
    Trening wyszedł dość dobrze.. tylko żałuje tego jednego ćwiczenia.. ale znajdę dla niego jakąś alternatywę i będzie OGIEŃ.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Purina » 4 Styczeń 2012, o 17:13

    Co to są szerokie wykroki?
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.