Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Zielsko- trójboista :)

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 5 Styczeń 2012, o 23:36

    primo: trening sily to trening ukladu nerwowego, zatem nalezy ruch wprowadzic w nawyk tj. trenowac go czesciej niz raz na tydzien, tyczy sie samych zlozonych cwiczen: przysiad,martwy etc

    secundo: w treningu stricte silowym, nalezy zadbac o odnawialnosc ATP, a tak owa sie uzyskuje po ciezkich seriach w okresie nie przekraczajacym 9minut miedzy seriami (wszystko zalezne od ciezaru)

    I na ostatek: by wypracowac duza sile maxymalna nie wystarczy wyrobic sobie tylko przelozenia silowego na 1 rep - bo to domena juz zaawansowanych, natomiast poczatkujacy musi tez bazowac na hipertrofii ogolnej oraz na wytrzymalosci silowej np 100kg x15-20pow, co pozwala miesniom trwac w sporym napieciu i wprowadza to w nawyk.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Oliver » 6 Styczeń 2012, o 00:11

    rafał znowu walisz pojęciami a zioło nic nie zrozumie...
    do tego opisałeś wszystko to co on już robi, więc jaki sens merytoryczny miał post? popisanie się?
    przerwy robi odpowiednie, zakres powtórzeń robi dobry, ćwiczenia złożone ma 2 razy w tyg na każdą partię, więc w czym
    tkwi problem? bo post zabrzmiał jakby zioło wszystko chrzanił a tak nie jest, wręcz przeciwnie gna do przodu
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez rafimoc » 6 Styczeń 2012, o 01:45

    "do tego opisałeś wszystko to co on już robi, więc jaki sens merytoryczny miał post? popisanie się?"

    Nie mialo to wydzwieku pozytywnego panie moderatorze to jest raz
    dwa to ze Ci napisalem ze masz kulejace wyraznie partie miesniowe widze boli Cie do teraz i nie mozesz zniesc tej krytyki, ale wstaw te foty na wiekszym forum dyskusyjnym i poczekaj na opinie...chcesz stac na scenie do tego bynajmniej dazysz to nie obrazaj sie jak male dziecko jak ktos Ci napisze ze cos wyglada jak u dziecka, byc moze zbyt dosadnie ale prawdziwie. Raz jeszcze podkresle wstaw te foto na WIEKSZYM forum dyskusyjnym od tego, wiecej ludzi...wiecej opinii, tylko tam z kazdym bedziesz toczyl boj? ze sie myla wszyscy? pohamuj ego. Tak, popisuje sie swoimi wypowiedziami nie mam nic lepszego do roboty... uwazam ze to forum okres swietnosci ma juz za soba, jesli twierdzisz inaczej to zrob cos by powstalo znow na nogi bo ja pisalem artykuly, pomagalem wielu ludziom by teraz to gdzies przepadlo bez echa i w godzinach szczytu bylo na tym forum 30 osob zalogowanych z czego 6-7 aktywnie sie wpisujacych....stali bywalcy. Moj problem nie tkwi w niczym, bo powtarzam nie mialo to wydzwieku negatywnego, ot co prosta wskazowka tak na przyszlosc badz dla lepszego utrwalenia "zasad". Kazdy sie stara i ja to dostrzegam i szanuje progres u kazdego, ale nie czepiaj sie o pierdoly czlowieku bo cos Cie do dzisiaj boli. Byl to moj ostatni post, chyba wole byc "pustelnikiem" choc o altruistycznym usposobieniu. Bez odbioru.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Oliver » 6 Styczeń 2012, o 09:43

    chłopie nie dodawaj sobie :) bo nic mnie nie boli, irytujesz mnie po prostu swoimi postami, zresztą nie tylko mnie,
    mój post był negatywny w stosunku do Ciebie bo Twój był w stosunku do zioła i po raz kolejny nie twórz wokół
    siebie aury człowieka którym nie jesteś, bo z jednej strony powtarzasz, że jesteś cienki słaby i masz wiele pracy,
    a z drugiej strony gnoisz ludzi gdzie popadnie bo jak sam to napisałeś to Twoje hobby, to ja muszę pohamować ego?
    no chyba nie bardzo...
    ja dobrze wiem co u mnie kuleje i co będę poprawiał, nie mają nic w obronie oczywiście chciałeś zgonić winę
    na mnie? coś Ci nie wyszło :) że tak powiem długo trzymałem tutaj z Tobą sztamę z racji koleżeńskich,
    ale Ty chłopie się jak kolega nie zachowujesz, nawet nie wiesz co to jest, to jaki jesteś naprawdę sam wiesz
    i myślę, że już każdy na forum wie i nie tylko na tym :)
    także po raz drugi powtórzę, nie dodawaj sobie bo mnie Twój komentarz nie ruszył, spłynął jak po kaczce,
    dlaczego? bo pozerów i ludzi chamskich, wrednych jest na świecie dużo, nie ty sam, także się nie martw ;)
    Pozdrawiam :Przytulać się:

    PS: najwyraźniej Ciebie coś zabolało, że wszedłeś na ten temat, bo ja pisałem zupełnie o czym innym ;)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 6 Styczeń 2012, o 10:06

    Znalazłem w książce od biologi że ATP to komórki które gromadzą w sobie duże ilości energii a w ich cząsteczkach występują dwa wiązania, nazywane wiązaniami wysokoenergetycznymi
    Czyli mam zadbać o szybkie odnawianie tych komórek bo w nich jest dużo energii, dobra jedno pojecie mniej :P
    Dbać o zakres powtórzeniowy większy niż 1powt.- po każdym ćwiczeniu normalnie w planie mam że ostatnią serię robię na 20powt, resztę robię, na 10powt. Więc wbrew pozorom nie skupiam się tylko ma małych ilościach powtórzeniowych.

    Trochę zacząłem odpowiadać od dupy strony ale uj...
    Bo teraz nie rozumiem pierwszego zdania... czyli że co? Fundamentalne ćwiczenia jak: Siady, ciągi mam robić więcej niż raz tygodniowo ? Czyli że tego też źle nie robię bo robię każdy z tych po 2 razy tygodniowo ponieważ mam podział góra dół. :)
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez robo815 » 6 Styczeń 2012, o 10:29

    Nie wiem jaki poziom doświadczenia posiada Zioło w ćwiczeniach siłowych?Ja przynajmniej zrozumiałem post Rafiego.Możliwe jest że Zioło mógł nie zrozumieć.Ale to wszystko można spokojnie sobie wyjaśnić ;)
    Dwóch dobrych kumpli kłóci się!!! W imię czego?Tego że dążycie do tego samego celu.Bo przecierz chcecie coś zyskać w sporcie siłowym?Czy się mylę?Zamiast sobie pomagac wspólnie a rywalizować na scenie to sobie na forum zaczynacie skakać do gardrdeł.Gdzie My wszyscy mamy dużo pracy przed sobą aby można było wyjść na scenę i zając miejsce na pudle.
    Panowie proszę o rozsądek :)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Oliver » 6 Styczeń 2012, o 10:33

    robo przecież ja odniosłem się tylko do jego posta, to on tu wyskoczył z jakimiś niedorzecznościami odnośnie zdjęć... :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 6 Styczeń 2012, o 10:44

    Robo- zrozumiałeś post Rafała, i ? Ja też zrozumiałem, ale nie napisał w nim nic czego bym nie wiedział.(Na ten czas)
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Zioło » 7 Styczeń 2012, o 18:24

    07-01-2012 2 tydzień

    Rozgrzewka ogólna.

    Przysiad:
    60kg x10
    62,5kg x10
    65kg x10
    45kg x20

    Wykroki:
    30kg x10(po 10 na każdą nogę)
    30kg x10
    30kg x10
    30kg x10

    MC na prostych nogach:
    Ok. 6 serii właściwych.

    MC sumo:
    61kg x10
    61kg x10
    61kg x10
    41kg x20

    Wspięcia na palce(gryf pod tyłkiem):
    61kg x20
    66kg x20
    66kg x20

    Uginanie stojąc nachwytem(gryf):
    10kg x20
    10kg x20
    10kg x10

    Rozciąganie.


    Podsumowanie:
    Nie będę się rozpisywał bo nie mam sił, powiem tyle że dzisiaj miałem problem jedynie z tym MC na prostych... dlatego nie napisałem ile KG tam było i ile powt.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Zielsko- trójboista :)

    Postprzez Purina » 7 Styczeń 2012, o 20:29

    Oj tam, Ty się czasem nie przejmuj, każdy ma gorsze dni.
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.