Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 21:55

    1. Nie tylko Platz wykonywal 100pow w serii, dam przyklad z naszego podworka Piotrek G. 100kgx100pow:)

    O ku*** miazga :O. 100kgx100 powtórzeń. Niezły zawodnik ;D.

    Moje zdanie :

    Jeśli ktoś nie ma genetyki to go wcale nie przekreśla do dużych osiągnięć. Genetyce trzeba pomóc ale jednak genetyczny potwór długo nie pociśnie jeśli nie ma talentu do ciężkiej pracy tzn. treningu,trzymania diety, odmawiania wielu rzeczy.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez rafimoc » 29 Lipiec 2010, o 22:01

    albo zakodujesz sobie w glowie: ze genetyka to tylko taka glupia wymowka ludzi slabych albo jestes na straconej pozycji, wiesz czemu?? kiedy nie bedzie Ci rosla sila, masa miesniowa bedziesz z frustracja spogladal w lustro i na centymetry na miarce, panicznie bal sie spadkow to to Ci wcale nie pomoze:) psychika Cie zniszczy, zje Cie od srodka bardziej niz Twoj genetyczny potwor, rozumiesz?? Nie mozesz dac sie poniesc emocjom! Za kazdym razem kiedy dopada Cie jakas slabosc w szkole w pracy czy zwiazana z silownia zrelaksuj sie, odpocznij i powtarzaj sobie ze dasz sobie rade bo masz jaja do ciezkiej pracy i nie boisz sie wyzwan!! a kazda przeszkoda to dla Ciebie blachostka! Nie jestes osoba ktora boi sie wlasnego cienia!

    Autor postu otrzymał pochwałę
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Domazer » 29 Lipiec 2010, o 22:03

    Marchewka...wiesz co?
    ty nawet wyglądasz jak marchewka..jesteś nudny
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 22:04

    Mi to nie potrzebnie mówisz bo jednak mam jaką taką dobrą genetykę i myślę w ten sposób jaki ty opisałeś ale przydatna wypowiedz :).

    Jednak genetyka to nie jest wcale jakaś tam wymówka. Znam ludzi którzy są dość obfici w tłuszcz ( bf 15+ ) i trenujących ale jednak efekty mają raz na jakiś czas. Czyli np. po 5 miesiącach +1 w bicku. Po roku słabiutka zmiana sylwetki. Ale jednak się nie poddają :).

    Domazer a ty o co się przyczepiasz?
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Domazer » 29 Lipiec 2010, o 22:09

    Nie jestem dla Ciebie zadnym "Domazer" Troche szacunku...
    juz przerzucalem stal , kiedy ty na gow** mowiles papu ...
    nawet nie wiesz pewno kim jestem i masz do mnie jakies aluzje ?
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Micek195 » 29 Lipiec 2010, o 22:11

    stary prosze cię przeczytaj jeszcze raz mój post,nie ma tam żadnego ataku a komentarz do twojego sposobu trenowania.
    po drugie nigdzie tu nie mówiłem o genetyce a i tu czytaj uważnie
    "genetyka"-w sensie-kazdy jest inny na każdego działa co innego a nie w znaczeniu "o kurwa masz gen do tego sportu"

    skoro znów mowa o liczbach to ja zaczynałem od 50kg ...

    i bez spin bo mnie to nie rajcuje,jak jakiś domazer przyjdzie i klakieruje na forum.
    pozdro dyskutujcie dalej bedzie dobra rozmowa na poziomie.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Domazer » 29 Lipiec 2010, o 22:17

    jedynym kto tu się spina , jesteś własnie tylko Ty marchewa...sory, marcheweczko, twoj bic wlasnie mowi jaki z ciebie porzadny koks ;)
    wpisz na google Adam Domazer , wejdz w cudowna strone jaka jest www.youtube.com i dowiesz sie kim jest dla Ciebie domazer ;)
    druga sprawa...nie wiem wogole po co z Toba konwersuje ...skoro jak to ty ujałes zaslugujesz na rozmowe na poziomie..facet, nie wiesz co mowisz..i to tyle..
    a drugi nie podważalny fakt jest taki, że jesteś zwykła ikonką na moim cudownym monitorze...i wiesz co ja na to ?
    hehe pozdro spinator ;)
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Domazer » 29 Lipiec 2010, o 22:17

    oooo i nawet z moich stron jestes ;) nie ladnie koleszko, baaaardzo nie ladnie ;):)
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez rafimoc » 29 Lipiec 2010, o 22:19

    o tym mowie.

    Albo sobie wkodujesz ze jestes taki sam jak reszta albo dalej sie wypieraj genetyką, proste??

    Nawet jesli widzisz ze ktos ma lepsza klatke pomimo ze trenujecie razem to oznacza to tyle ze sie mniej przykladasz od tej osoby:) Chodzi tu o sposob myslenia, rozumiesz??

    Myslenie: Musze byc silny psychicznie i fizycznie!
    Nigdy nie zwracam uwagi na genetyke w rozmowach, to banał:) i ostatnia rzecz o ktorej chcialbym rozmawiac, dla mnie liczy sie ciezka praca.

    Jesli ktos przy moim stazu, bedzie wygladal lepiej i byl silniejszy ode mnie to mu pogratuluje, ale nie bede mowil ze to ja mam slabsza genetyke od tego goscia :) tu glownie rozchodzi sie o psychike, to jest podstawa!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Domazer » 29 Lipiec 2010, o 22:22

    Tyyy maleńki, a po co się produkujesz co ?
    on wie swoje ;):)
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron