Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Marchewka » 29 Lipiec 2010, o 22:50

    Domazer napisał:Tyyy maleńki, a po co się produkujesz co ?
    on wie swoje ;):)


    Ktoś tu ma problemy z swoim ego... Człowieku to Ty pierwszy zrobiłeś spinę więc nie zwalaj winy na mnie. Chcesz aby twoja wyobraznia mogła cię oszukać.To że masz duży i jesteś stronmanem o ile się nie mylę to nie znaczy że będę się płaszczył przed tobą. A Ty może wiesz kim jestem? Gdybyś widział moje życie to zdziwiłbyś się i zastanowiłbyś komu naprawdę należy się szacunek. Dziwię się że człowiek z twoim wiekiem potrafi tak wychwalać innego człowieka. To co napisałeś tutaj sprawia uczucie że nie myślisz swoim mózgiem tylko czekasz aż rafimoc coś powie. Nie mówię tego dlatego że rafimoc nie ma wiedzy bo ma dużą.
    Wymyślasz to co nawet nie przeszło mi na myśl nie rozumiem Ciebie. Chyba nie bierzesz pod uwagę zdania innych ludzi dlatego większość nie będzie z tobą dyskutowała.

    Ja i tak jednak pozostanę przy swojej teori. Nie ma się co spinać :).

    Jednak widziałem gościa który trenował 2 lata bez diety. Doszedł do na prawdę niezłych rozmiarów np. biceps 43 cm. Bez supli, bez diety , bez sterydów . Chłop wyglądał jakby treniował 4 lata. I to jest ten magiczny gen o którym dyskutujemy. My miałem na myśli ja i rafimoc a nie jego zwolennika.

    Co do Twojego treningu b. dobrze obmyślony i wypisany. Chyba pokuszę się jeśli będę miał dostęp do siłowni na splita 3x w tygodniu :). Napiszę efekty.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez rafimoc » 29 Lipiec 2010, o 23:03

    napisze kilka slow sprostowania, chyba w tej sytuacji musze to zrobic.

    No wiec z Adasiem znam sie dosc dobrze i mozesz mi wierzyc ten gosc mysli o tym co robi:) jednakze myslenie mysleniem, a trening jest treningiem i w pewnym momencie doszedl do momentu gdzie najlepsze zabawki, juz go nie kopaly. Wiec jedynie zasugerowalem zmiane, opisalem dokladnie co i jak nie trzeba bylo dlugo czekac, na prawde 2cm w przeciagu miesiaca czasu bez zabawek i zadnych suplementow, jest to conajmniej wynik godny podziwu!! Ale nie zrobilby tego, gdyby sie nie staral na treningu pokonywac granic:) trzeba samemu sobie odpowiedziec: Gdzie jest moja granica??
    Ja ze swojej strony odpowiem zupelnie szczerze: Nie mam takiej granicy... po prostu jej nie widze. Nic sie nie zmieni na gorsze, poniewaz zawsze bede kombinowal w treningu:) Jednakze powracajac do Adama,ma moc i to sie liczy:)

    Wiecie kiedy zaczyna sie zastoj?? kiedy stoicie glupie 2tyg na tym samym ciezarze/rozmiarze i nie idzie nic dalej, od razu panika ze to stagnacja i to jest blad:) bo to zadna stagnacja:) ale zaczyna szwankowac "glowa" (psychika) i to niestety przeradza sie pozniej w stagnacje:) trzeba to odrozniac:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez thegame » 30 Lipiec 2010, o 08:45

    Dobra panowie nie ekscytujcie się tak bo zaczynacie peplać jak baby na targu.
    Skoro ktoś robi 100x100 to niech sobie robi, inny zrobi 100x5 i jemu też wystarczy, więc luz.
    Każdy jest inny i na każdego działa co innego, bo to sport indywidualny, budujemy przecież swoje ciała a nie samochody.
    Jeśli tak bardzo podoba wam się robienie fbw z 30 powtórzeniami w MC to ok, ale są inne osoby, którym to do szczęścia nie potrzebne i wybierają split.
    Cała ta dyskusja prowadzi do nikąd moim zdaniem.
    Domazer nie podniecaj się tak swoimi osiągnięciami i nie uogólniaj, bo nie każdy tutaj ma "35 w łapie" i są osoby, które wiedzą dużo o treningu i ćwiczą dłużej niż ty, więc nie rób spinek na siłę.
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez cooler_102 » 30 Lipiec 2010, o 08:51

    Adam spokojnie, szacun za twoje osiagi : widzialem kiedys foty szok pozytywny, ostatnio tez wyczytalem, ze wlasnie dzieki rafiemu poszlo Ci 2 cm w lapce na sucharka ;) to duzo.

    ale troche boli, ze jedziesz mniejszych od siebie, wiekszosc nigdy nie bedzie taka jak ty o ile wogole ktos tyle osiagnie... choc ciezka praca daje efekty.

    Marchewka, mowisz o jakies genetyce, nie czepiam sie teraz bo sam znam ludzi ktorzy poszli dosc znaczaco ale wynik biceps z 39cm na 43 to jest nic wg mnie ;) ja zaczynalem od 29cm, teraz nie mam nawet 40 choc niedlugo peknie magiczna czworka, ale progres jest. wg mnie to nie genetyka ale okrutna motywacja sie liczy, do treningow, michy itd.

    moze zakonczmy ta dyskusje, bo w tym poscie chodzilo o naswietlenie systemu treningowego a za momencik bujka wyniknie ;)
    Rafi zrobiles kawal dobrej roboty i pochwala juz dawno poleciala, jak ktos moze przedstawic lepszy art to czekam



    edit

    thegame nom racja, nie powinno sie uogolniac i wrzucac wszystkich do jednego worka
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Marchewka » 31 Lipiec 2010, o 12:08

    rafimoc napisał:Widze, Micek ze lubisz sie rozpisywac - wporzadku:))




    Ja nie mam szczescia co do genetyki mozesz mi wierzyc,



    A pisałeś że nie istnieje takie coś jak genetyka :roll: .
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 12:22

    No zgadza sie, dlatego do tego nie powracam nawet.

    Jedynie odbilem to co on stwierdzil : ze niby mam szczescie do genetyki, nic podobnego!
    Pisze o tym z prostych wzgledow, niech kazdy siebie traktuje na rowni, nie obraca sie za siebie i nie stawia siebie juz na poczatku na przegranej pozycji bo to wcale nie pomaga. Ujme to w ten sposob nie kazdy ma rowny START ale kazdy moze miec rowny FINAL.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Marchewka » 31 Lipiec 2010, o 12:32

    Masz rację ;). Gdy ćwiczyłem z innymi osobami to one zniechęcały się gdy przy ćwiczeniach używałem o parę kg większych ciężarów . Mi to tam zwisa czy ktoś będzie większy i silniejszy w moim wieku ćwiczę dla siebie a nie dla innych.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 12:35

    i to jest to o czym zawsze mowie: psychika sie liczy nie genetyka.

    Arnold tez byl maly chudy i chorowity, a gdzie doszedl kazdy wie, jeszcze przez 50lat ludzie beda go wspominac i wychwalac, to sie nazywa motywacja i nieodparta chcec dazenia do celu!!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Michał » 31 Lipiec 2010, o 12:58

    ale jednak jestesmy skazani na ta genetyke. Jakbysmy wzieli dwie osoby ktore beda stosowaly taka sama diete i trening to i tak ktoras z tych osob bedzie miala lepsze efekty.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez rafimoc » 31 Lipiec 2010, o 13:02

    psychika pierwsza, co byscie nie mowili.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.