Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Michał » 14 Maj 2011, o 13:38

    dobry CR nigdy nie jest zly :)
    Napisalbys jaki zrobiles progres przez ten czas :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 14 Maj 2011, o 14:15

    Oczywiście, dokładnie nie napiszę, bo nie sprawdzałem dzisiaj maksymalnych ciężarów, ale zrobiłem swoje założenia i po rozpiskach można zauważyć gdzie miałem upadek siły. Jakość mięśnia się poprawiła, lepiej wyglądają. Obwody podam jutro i fotki jak znajdę chwilę. Na sprawdzenia maksymalnych ciężarów jeszcze za wcześnie. Ale liczę że do końca czerwca zrobie progres (+5 kg - + 15 kg). Przy wioslowaniu, martwym czy przysiadach na pewno poszło do przodu.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 23 Maj 2011, o 20:23

    No i po CR, miałem lekko mówiąc zapierdol przez cały tydzień, ale wiele na tym nie straciłem, prócz braków w diecie, praca studia itd. ale spokojnie nadrobimy to, dzisiaj ze względu na tymczasowy brak rozpisanego planu zrobiłem sobie trening górnych partii. Nie krytykujcie mnie za brak nóg dziś, bo zastanawiałem się nad treningiem "góra-dół" dlatego taka sytuacja. Co do pytania Michała, dziś sprawdziłem ciężary na płaskiej.

    105 kg - 110 kg - po 2 miesiącach. Prawie nie czułem tego ciężaru, ale jestem zadowolony, więcej nie sprawdzałem ze względu na zmęczenie. Będą jeszcze okazję.

    Trening trwał 1:00 h

    Poniedziałek (23 maja)
    Martwy ciąg, z podstawki +3 cm
    50 kg x 10
    60 kg x 10
    70 kg x 10
    80 kg x 10
    90 kg x 10
    100 kg x 10



    Wiosłowanie nachwyt - maszyna Smitha (+10 kg)
    40 kg x 10
    50 kg x 10
    60 kg x 10
    70 kg x 10
    80 kg x 10



    WL
    40 kg x 10
    50 kg x 10
    60 kg x 10
    70 kg x 10
    80 kg x 12


    Wycisko-podrzut
    30 kg x 10
    40 kg x 10
    50 kg x 10


    prostowanie w opadzie
    9 kg x 20
    11 kg x 15
    13 kg x 12
    15 kg x 10
    17 kg x 8


    uginanie stojąc - hantle
    9 kg x 20
    11 kg x 15
    13 kg x 12
    15 kg x 10
    17 kg x 8



    Programowe - Kolor czerwony
    Ponad programowe (rozgrzewka / kosmetyka) - Kolor zielony
    Pozostałe - Kolor ciemny niebieski[/quote]
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 27 Maj 2011, o 18:21

    Dobra trochę mnie nie było, bo się dokształcałem, ale teraz mam czas, więc postaram się to nadrobić. Podczas roztrenowania pracowałem przez co wzmocniłem sobie chwyt :), ale już koniec z pracą, czas zacząć działać. Po CR zdecydowałem się zmienić system treningowy, do FBW wrócimy jeszcze.

    System GVT - 10x10, 4-dniowy

    Wtorek (24 maja)
    Przysiady
    30kg x 10
    40kg x 10
    50kg x 10
    65kg x 10x10

    Wspięcia siedząc
    30kg x 10x10

    Środa (25 maja)
    Podciąganie
    ww x 10x6

    uginanie przedramion ze sztangą stojąc
    20kg x 10
    25kg x 10x10

    Piątek (27 maja)
    Dipsy klatkowe
    ww x 10
    5 kg x 10x2

    Wyciskanie płaska
    30kg x 10
    40kg x 10
    50kg x 10x10

    Pompki odwrotne
    ww x 10
    10kg x 10
    20kg x 10x10

    Podsumowanie
    Wszystkie ćwiczenia wykonywane tempem 4010, przy przerwach 30-40 sekundowych. Trening pociągnę 4-5 tygodni w zależności od możliwości. Po czym będzie CR.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 27 Maj 2011, o 18:38

    Zapomniałem dodać, że treningi nie przekraczały 45 minut.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez robo815 » 27 Maj 2011, o 20:02

    Szybko i tak trzymaj :)
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 29 Maj 2011, o 19:31

    Sobota (28 maja)
    Martwy ciąg
    30 kg x 10
    40 kg x 10
    50 kg x 10
    60 kg x 10 x 10

    Uginanie "nóg" na maszynie (dwugłowe)
    ciężar b/d 10x10


    Ledwo, ledwo ale jedziemy. Nie pozwole sobie na zastoje, będzie hardcore przez kilka tygodni !
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 30 Maj 2011, o 17:38

    Poniedziałek (30 maja)
    Się trochę rozpiszę, nie miejcie mi tego za złe. Dzisiaj był beznadziejny dzień, po sobotnim treningu odezwały się DOMS i o 5 miałem pobudkę z bólu, udało mi się znaleźć maść rozgrzewającą, ale nic nie pomogło, udało mi się przespać jeszcze 2 godzinki, po przebudzeniu szok nogi jak z waty, podnosząc się automatycznie przewracałem się na łóżko, gdy już udało mi się podnieść nie mogłem wyprostować nóg, ani nigdzie usiąść, 10 minut truchciku i wróciłem na śniadanie, a że dziś czworogłowe myśli miałem czarne, nawet przez chwilę myślałem o zrezygnowaniu z treningu, no coś strasznego :), ale się przemogłem, wziąłem BCAA, które dzisiaj doszło (15 g) i po dobrym obiadku poszedłem, pierwsze co to bieżnia 10 minut, od razu było trochę lepiej, ale nie podołałem dzisiejszemu wyzwaniu, przysiady były dla mnie katorgą, głowa bolała i chociaż mialem jeszcze siły to podświadomie miałem już dość, zrobiłem z wielkim trudem 8 serii po 10 powtórzeń (70 kg) tempo 4010, 45 sec. przerwy. I zrezygnowałem z ostatnich 2 serii bo już się podnieść nie mogłem po 8, w siódmej serii zrobiłem przerwę około 1:15, bo zaschło mi w gardle, po przysiadach miałem jeszcze zrobić prostowanie na maszynie, ale mimo, że wziąłem najmniejszy ciężar nie dałem rady zrobić tempem 4010 ani jednego powtórzenia, załamany tym faktem zrobiłem wspięcia z ciężarem 35 kg (tempo 3010, czas 30 sec) 10x10 i zakończyłem trening, po treningu (15 g BCAA). Obawiam się jutra. Na drugi trening dwugłowych 2 dni wcześniej niż czworogłowe się nie piszę.

    Nagrałem filmik z przysiadów, ale muszę znaleźć program do zrzucenia na pc, bo aktualny mi coś nie działa,
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez rafimoc » 30 Maj 2011, o 18:43

    Jesli zabolala Cie noga w nocy to "wiedz ze cos sie dzieje....."
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 30 Maj 2011, o 18:45

    dokładnie tak, a jak zabolały dwie to już jest po wszystkim xD
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron