Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja Młodzika

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Michał » 28 Maj 2011, o 17:59

    trener ma wiedze jak ch***
    Dobrze nie zaczniesz cwiczyc a tu juz zmiana celu :) Paraodia normalnie.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 28 Maj 2011, o 18:52

    Przez 12 miesięcy robię masę teraz wchodzę na 3 miechy na siłę rzeźby zejdę niech wam będzie :P
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez rafimoc » 28 Maj 2011, o 22:01

    nie rozumiesz dalej ze sily sie nie robi przez 3 miesiace?!!!!!!!!!!!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Sten » 29 Maj 2011, o 17:51

    Przed chwilą przeczytałem cały ten dziennik od początku. Powiedz mi młody kto Ci karze tyle supli w siebie wciskać. Ja z tego co widzę jestem półtora roku starszy od Ciebie i jeszcze nigdy żadnych supli nie brałem. Dziwne, co? Może Ci się to wydawać dziwne, spytaj Rafiego najlepiej jak mi idzie bez tych supli. Z dyskusji wnioskuję, że poziom Twojej wiedzy na temat tego sportu jest poniżej krytyki. Proponuje Ci żebyś trochę poszerzył swoją wiedzę, a nie całe życie wierzył, że suplementy to sposób na wszystko. Nie wiem jaki trener Cię prowadzi, ale z tego co przeczytałem to jest on kompletnym cymbałem i nie ma pojęcia o trenowaniu. Poza tym jeżeli tutaj koledzy chcą Cię sprowadzić na dobrą drogę to po co brniesz w zaparte i ciągle stajesz przy swoim? Nie masz absolutnie racji. Z takim zaciętym charakterem możesz się tylko cieszyć, że koledzy moderatorzy mają do Ciebie tyle cierpliwości :).
    Sten
    Starszy sierżant
     
    Posty: 381
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2010, o 14:20
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 02 01 1995

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 30 Maj 2011, o 19:52

    A w ty dalej wierzysz magiczne reklamy suplementów itp.. ludzie ogarnijcie się zjadłem 500g mono i 550g nitro a wy już wielką aferę robicie. Sten zabraniam ci zażywać suplementów więc nie wyskakuj mi że nie bierzesz wszystko jest dla ludzi. To jest twój wybór czy chcesz brać czy nie. Jaracie się tym Arnim od przygody z siłownią a popatrzcie jaki on był od 15 roku życia zaczął brać SAA,ilu znajomych i kumpli wychu**ł
    Szybciej Mocniej Więcej ciekawy film i kulturystyce... Sten to nie jest dziwne wybrałeś że nie będziesz brał czy nie chcesz nie wiem nie stać cie bo tak się zdarza w końcu dieta grosze nie kosztuje,albo rodzicie nie pozwalają a może po prostu nie chcesz ich brać nie oczerniaj tych co biorą. Co do SAA wyśmiewacie takich ludzi a oni po prostu traktują kulturystykę na poważnie nie jadą zająć 2 miejsca a 1.
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez rafimoc » 30 Maj 2011, o 21:01

    ale Ty do nich nie nalezysz i dlugo nie bedziesz nalezal o ile wcale;]
    Bo Twoja wiedza o treningu czy odzywianiu jest na poziomie ponizej krytyki..

    Nawet nie wiesz co ma za zadanie nitrobolon, a juz go zjadles ;]
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 31 Maj 2011, o 16:20

    No więc nowy trening siłowy :P
    Serie wyglądają tak 8/6/4/3 po 2min odpoczynku :P
    Poniedziałek
    Klatka
    Wyciskanie sztangi na skosie górnym
    40kgx8
    50kgx6
    60kgx4
    62.5x3
    Wyciskanie na płaskiej
    50kgx8
    60kgx6
    65kgx4
    65kgx3{65kg przy nie wielkiej pomocy}
    Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej łącząc{na zmianę 1 tygodnia robię na płaskiej wyciskanie i rozpięntki na górnej a potem na odwrót}
    15kgx8
    17kgx6
    17kgx4
    25kgx3
    Rozpiętki na skosie górnym hantelki
    10kgx8
    13kgx6
    15kgx4
    17kgx3

    Kaptury
    Unoszenie sztangielek
    17kgx8
    25kgx6
    29kgx4
    29kgx3

    Unoszenie sztangi stojąc do brody
    8x20kg
    6x25
    4x30kg
    3x32kg

    Wtorek
    Plecy-
    Mc:
    75kgx8
    80kgx6
    85kgx4
    90kgx3

    Unoszenie sztangi w opadzie tułowia
    35kgx8
    40kgx6
    42.5kgx4
    45kgx3

    PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE):
    5kgx8
    8kgx6
    10kgx4
    13kgx3

    Podciąganie się na drążku do klatki piersiowej chwyt szeroki {max a że nie miałem rękawiczek i miałem odciski po innych ćwiczeniach przez co widać wyniki :P}
    4 razy
    3 razy
    5 razy
    5razy
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Sten » 31 Maj 2011, o 16:29

    Ty mi będziesz czegoś zabraniać? Chyba trochę się pomyliłeś :). Poza tym nie będziesz mi mówić, że nie mam pieniędzy na suplementy jak w ogóle mnie nie znasz. Jakbym chciał to już dawno bym żarł jakieś BCAA, dla mnie nie jest problemem kupić coś takiego. Ale po co już teraz? Jest tak wiele sposobów, kombinacji żeby polepszać swoje wyniki siłowe i budować masę. Ale Ty już w wieku 14, czy 15 lat zaczynasz z suplementami zamiast pobudzić swoje ciało innymi, lepszymi bodźcami.
    Sten
    Starszy sierżant
     
    Posty: 381
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2010, o 14:20
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 02 01 1995

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 31 Maj 2011, o 16:37

    Sten źle się zrozumieliśmy jak cię uraziłem to przepraszam. Po pierwsze nie zabraniam ci brać supli,a po drugie nie znam cie i nie obrażam cie że możesz nie mieć pieniędzy na suplementy bo możesz mieć inne wydatki dieta,dziewczyna,rozbudowywanie własnej siłowni itp... Bcaa to nic złego jadłem z Olimpa tą żółtą puchę może być :P.
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez rafimoc » 31 Maj 2011, o 16:40

    co to za trening?? az mnie oczy bola.....
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.