Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja Młodzika

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez damiankusak » 31 Maj 2011, o 17:40

    rafał- o co w tym chodzi jak byś mógł to wytłumacz to po polsku bo ja tego za bardzo nie kumam i może mi się to kiedyś przyda czy komuś innemu "wlacznie z kreatyna ktora jest silnym anabolikiem!! i w zasadzie guzik Ci dala...a mimo to juz nasyciles nia komorki miesniowe, nie licz na fajerwerki jak wezmiesz drugi czy trzeci raz - smutna prawda"
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 31 Maj 2011, o 17:42

    Organizm po prostu się przyzwyczaja :P
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez damiankusak » 31 Maj 2011, o 17:44

    przecież się robi przerwy pomiędzy cyklami to jak się znowu bierze, to powinno być coś widać
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez rafimoc » 31 Maj 2011, o 17:47

    Dajesz wyrazny sygnal dla organizmu zeby w wiekszych ilosciach syntetyzowal bialko dla komorek miesniowych to jest raz, dwa: aktywujesz tez poprzez to centralny uklad nerwowy tj. przesyl neuronow przebiega sprawniej i szybciej za sprawa wiekszej energii, teraz co sie dzieje gdy ow osobnik wezmie kreatyne nie majac o tym zielonego pojecia?? Przykre sprawy:

    1) Nie dostarczajac odpowiedniej ilosci bialka na kgmc (2g to nie jest ODPOWIEDNIA ILOSC!-chyba ze dla modelki) organizm nie bedzie mial z czego korzystac, zeby przebiegal anabolizm na poziomie na jakim winien przebiegac

    2) zbyt wczesne nasycenie komorek miesniowych kreatyna, powoduje w dalszym etapie uciekanie sie do coraz mocniejszych srodkow anabolicznych na sterydach wlacznie! Ale zaraz sie zacznie durnowata gadka ze Arnold rzekomo bral w wieku 15 lat... w wieku 15lat on byl szczypior! najwieksza metamorfoza zaszla pomiedzy 17 a 19 rokiem zycia co widac na fotografiach- jedynie tam mozemy sie upatrywac inegerencji hormonow z zewnatrz! i wbij sobie to UFP do LBA!

    3) Zamiast robic progres 30-35kg sily to zrobi 5-10 i sie jeszcze bedzie cieszyl ze cos ruszylo, a to jest NIC!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 31 Maj 2011, o 17:51

    Nie chcę z tobą kłócić ale jak dobrze pamietam Arni sam napisał w swojej biografii że zaczął brać SAA w wieku 15lat,ale mogę się mylić. Mi nie chodzi o siłę tylko o wygląd
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez rafimoc » 31 Maj 2011, o 17:53

    Jesli Ci chodzi o wyglad to trening jaki przedstawiasz:
    a) nie ksztaltuje ani sily
    b) nie ksztaltuje ani wygladu

    U Ciebie kuleja podstawy, a w treningu widze cwiczenia stricte targetowe typu rozpietki... dzialasz na swoja niekorzysc

    Co do Arnolda, wskaz mi ten fragment bo mam jego niby niografie przed oczyma i NIGDZIE NAWET NIE MA WZMIANKI O SAA!!! wiec nie powielaj bzdur.

    W wywiadzie kiedys sie przyznal, a nie ze o tym pisal...juz bez przesady.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 31 Maj 2011, o 18:01

    W kilku nawet mówił że bierze przed w trakcie i po zawodach, mówił nawet że jak by wiedział co to sterydy to i tak by brał ...
    Co do trening na mnie działa mam zakwasy nie narzekam...
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez rafimoc » 31 Maj 2011, o 18:17

    gdyby to wystarczylo.. rob co chcesz. Czas pokaze.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez damiankusak » 31 Maj 2011, o 18:43

    to jak powinno sie brać kreatyne??
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Góral » 31 Maj 2011, o 20:45

    Kolego! i co Ci z tego że masz ekstra pompe i zakwasy po treningu? ja czegoś takiego nie miałem od 3-4miesięcy, a postępy widzę i dzięki komu? TAK! dzięki kolesiowi którego Ty zlałeś totalnie a jest to osoba która posiada największą wiedzę na ty forum!!
    przeczytaj kolego to! i porozmawiajmy wtedy - kulturystyczna-nadgorliwosc-cecha-niepozadana-t3854.html
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.