Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja OLIVER - 05.11.11 reON

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Oliver » 9 Styczeń 2010, o 17:55

    Kwachu wypisywałem tylko podstawowe możliwości:) logiczne, że jak na treningu ktoś popija to po nie musi:)
    Kwachu na noc można w pigułach razem z posiłkiem i potem w kimę iść:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 18:00

    Mięsnie będa znacznie bardziej zadowolone jak zapodamy po trenungu dwa dobre posiłki.
    Maciej0701 - pisz dokąłdniej bo nie idzie zrozumieć o co Ci chodzii. Nie wiem co mialeś na mysli nie rozumie twojej wypowiedzi , widze jedynie że zdanie to masło maślane.
    Oliver- ale po co skoro zjesz posiłek taki jak Ci proponowałem to nie widze sensu, ty bardziej że BCAA nie należy łaczyć z posiłkiem
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Lord » 9 Styczeń 2010, o 18:04

    to łączenie z posiłkiem trochę tylko spowolni wchłanianie bcaa
    tzn łączenie z białkiem
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Oliver » 9 Styczeń 2010, o 18:05

    Kwachu ale każdy organizm jest inny, nie ma złotej recepty... ten posiłek testuje, jestem po nim dalej głodny, nie dostarczam odpowiednio
    dużo składników odżywczych, dlatego wysnuwam wnioski, że takich osób może być więcej:) a od uzupełnienia tego są suplementy:)
    ja i tak na dietę wydaję ponad 600-700zł...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Maciej0701 » 9 Styczeń 2010, o 18:10

    bcaa szybko mi pomaga na zakwasy i spala fat i sie lepiej czuje wystarczy ;]
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 18:18

    Oliver - nie gniewaj sie ale cotemat twój argument to ze kazdy organizm jest inny:)
    skoro nie stac Cię na diete dopietą na ostatni guzik to po co chcesz ąłdowąc suple, zainwestuj w diete więcej pieniędzy, a co dziwne na siłe starsz sie wcisnac tą dawke BCAA jeszcz razem z posiłkiem (chodzi tu dokąłdnei za BCAA(i wszystkie aminokwasy) wchłania sie tylko 4 drogami, nie pamietam tych nazw.
    Jesteś głodny po tym posiłku? Jak dokładnie on wyglada ile jajek ile czego?
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Oliver » 9 Styczeń 2010, o 18:24

    bo to jest podstawa praktyki:) nie ma złotej reguły dla każdego... już rozmawialiśmy o podręcznikowych teoriach:P
    Kwachu nie stać mnie na to, aby za każdym dostarczać sobie pełnowartościowy posiłek, wole uzupełnić to suplami bo nie mam wyjścia...
    po to zresztą one są, wole po nie sięgać niż po SAA czy PH.
    nie staram się na siłę wcisnąć nikomu mojego zdania, podałem tylko swoje zdanie kiedy można brać BCAA:) tzw. propozycje.
    Podsumowując, wolę praktykę niż teorię, jeżeli nie widzę skutków ubocznych a czuję się po czymś lepiej (tak jak maciej napisał)
    to bd tak robił dalej:) jajogłowi mi w zad nie wlezą;]
    jajek nie jem na noc, zresztą nie zdrowe jest jedzenie jajek na noc, poczytaj:)
    jem makrelę wędzoną całą+ te ok 50-100g twarogu+warzywa (głównie pomidory)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 18:33

    Oliver - daj mi informacje o tych jajkachna PW bo zawszemnie to dziwiło jak mam mówiła zebym nie jadł ich na noc.

    Ja Ciebie tez nie usiłuje przekonac do swojego zdania, kazdy am swoje a to jedynie dyskusja z której nie jeden sporo sie nauczy.

    Odzywki wyjda duzo drozej niz pełnowartosciowy posiłek,a o efekty chyba nie musze wspominać.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Oliver » 9 Styczeń 2010, o 18:35

    Odżywka spożycie - 5sekund
    Posiłek spożycie - do max 20minut
    w szkole nie mogę sobie na to pozwolić... mam przerwy niespełna 5minutowe, muszę czymś to uzupełniać:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Relacja OLIVER - celujemy w --> MASĘ.!!

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 18:42

    Oliver -5 sekund?
    Ja pije odzywke 5-10 minut, płukam ja w ustach żeby wymieszała sie z sliną (enzymy)
    Myślisz że jak wlejesz w siebie 500Kcal w 5sekund to będą one w pełni wchłonięte? Pozniej sie dziwicie że macie wydęte brzuchy, gazy,

    Tez chodziłem do szkoły, nie ra zjadłem na lekji, dostałem nawet pare uwag za to, ja wyciągałem miche coś sie smiali że mnei ael po pewnym czasie przestali, na studiach siadam z tyłu i tez jem
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.