Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Michał » 2 Wrzesień 2010, o 19:06

    to bedzie mial wieksze efekty od ekto ...proste :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Sten » 3 Wrzesień 2010, o 20:53

    Dokładnie, proste ;). Z tym,ze właśnie większość mezo skupia się na swojej genetyce i niewiele robi żeby się poprawić ;). Nie ma tutaj żadnej reguły, ale tak jest u większości mezo ;). Wiadomo,że zawsze znajda się wyjątki i takich też jest sporo tutaj. Jak już napisałem wcześniej Panowie, genetyka to nie wszystko ;).
    Sten
    Starszy sierżant
     
    Posty: 381
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2010, o 14:20
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 02 01 1995

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez bosco » 16 Sierpień 2011, o 23:21

    Witam, trenuję wg. planu podanego na pierwszej stronie, jest to chyba najlepszy plan jakim do tej pory trenowałem (w warunkach domowych).

    Pochwała dla rafimoc w pełni zasłużona.

    Nie mniej zabrakło już ciężaru i pomysłów jak ugryźć progres w niektórych ćwiczeniach,
    Szczególnie boli brak ciężaru przy
    Przysiady ze sztanga na barkach 8,6,5,5 (progresja ciezaru)
    Hack-Przysiady 8,6,5 (progresja ciezaru)
    Martwy ciag na sztywnych nogach ze sztanga 8,6,5 (progresja ciężaru)

    Załadowałem max żelastwa (ok 40kg) i schodziłem do pełnych przysiadów po 5 sekund i po 2 sek w górę każdym powtórzeniu, podobnie z MC, jednym słowem nie idzie wyrobienie tak niskich powtórzeń (5-6) do odpowiedniego progresu, po pierwszej serii 40kg jest śmieszne, nawet przy powolnym ruchu...

    Jakby ktoś miał pomysł jak to ugryźć to będę wdzięczny za pomoc :)
    Dzięki z góry
    A Ty jak wykorzystujesz swoją dodatkową masę mięśniową?
    Awatar użytkownika
    bosco
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 6 Lipiec 2011, o 22:23
    Miejscowość: Grajewo
    Pochwały: 1
    Miasto: Grajewo
    Data urodzenia: 0- 0-1981

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez Michał » 17 Sierpień 2011, o 11:45

    jedyne rozwiazanie to dokupic obciazenia. Tak przynajmniej zebys mial ze 120 kg. Teraz Ci sie moze wydaje duzo ale spokojnie za jakis czas bedziesz tyle potrzebowal do MC.
    Mozesz sprobowac poki co przysiadu z podwojnym dnem i MC z podstawek.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: JESTEM CZYSTY WIEC TRENUJE CZYSTO!! art by Rafimoc

    Postprzez bosco » 17 Sierpień 2011, o 12:52

    Co do obciążenia to mam nadzieję, że w ciągu 2 tygodni uda mi się skołować nieco żeliwa i problem zniknie :)

    Odnośnie propozycji Michała..

    1) jak to jest z przysiadami, wykrokami, zostało w głowie, aby podczas siadów nie wyprowadzać kolana do przodu ponad linię stopy, co przy większych ciężarach jest trudne do zrobienia ze względu na ściąganie w tył. W takiej sytuacji stosuję podkłady pod pięty lub robię siady na palcach.
    Czy takie wykonanie przysiadu (pełnego) jest poprawne (interesuje mnie głównie pozycja stawu kolanowego względem płaszczyzny stopy)?

    2) przysiad z podwójnym dnem - z tego co widziałem, to jest klasyczny przysiad pełny, z tym że jak jest ruch w górę z siadu to gdy linia bioder osiąga poziom linii kolan jest znów zejście do siadu i już normalny powrót (stąd wnioskuje nazwa "podwójne dno"), czy poza tym, jest coś na co należy zwrócić uwagę podczas wykonywania tego ćwiczenia?
    oraz czy jeżeli nie mam gryfu prostego (tylko mocno łamany, który zbytnio nie nadaje się do przysiadów) mogę wykonywać to ćwiczenie ze sztangielkami ?

    3) MC z podstawek - jak teraz robię MC na prostych nogach to z podstawek też na prostych?
    tutaj tylko zaznaczę, iż przy każdym powtórzeniu ciężar kładę na podłodze (bez rzucania, na jakieś pół sekundy)
    A Ty jak wykorzystujesz swoją dodatkową masę mięśniową?
    Awatar użytkownika
    bosco
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 6 Lipiec 2011, o 22:23
    Miejscowość: Grajewo
    Pochwały: 1
    Miasto: Grajewo
    Data urodzenia: 0- 0-1981

    Poprzednia

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.