Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • TRENING - Szybkie pytania

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 22 Październik 2015, o 15:09

    No bez, ewentualnie wszystko w tlenie - spokojnie. Jak masa to na 0 lub bardzo lekki + aby ta regeneracja jednak zaszła ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez SuperPaker » 30 Listopad 2015, o 20:49

    Jak czesto proponujecie zmieniac cwiczenia oraz ich kolejnosc? 3 miesiace jechac jednym planem nie jest zbyt dlugo?
    SuperPaker
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 14 Listopad 2015, o 19:48
    Miasto: Polska
    Data urodzenia: 0- 0-1986

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 1 Grudzień 2015, o 16:17

    Jak czujesz. Moim zdaniem 3 miechy to trochę długo, ale skoro wyczuwasz że idzie dalej do przodu i jeszcze pójdzie to czemu nie?
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez SuperPaker » 1 Grudzień 2015, o 17:43

    Własnie pytam, bo tu kolego z ktorym czasami trenuje, co pol roku zmienia i mowi ze jest dobrze... Ja na ogol 2 miechy moze troche dluzej i zmieniam go zupelnie, no kilka cwiczen zostaje ale z innymi partiami
    SuperPaker
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 14 Listopad 2015, o 19:48
    Miasto: Polska
    Data urodzenia: 0- 0-1986

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez omamo » 2 Grudzień 2015, o 15:38

    Indywidualna sprawa, jak Ci się nudzi i/lub nie ma efektów - zmieniaj.
    omamo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 24 Listopad 2015, o 23:10

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez kulturystabezzarysu » 28 Styczeń 2016, o 14:41

    Szukam jakiegoś darmowego planu na odchudzanie i po skończonym fbw i posiadam małą siłownię w domu?Proszę o pomoc
    kulturystabezzarysu
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Styczeń 2016, o 14:32
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 15 02 1983

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Frovex » 22 Styczeń 2017, o 23:00

    Witam xD jestem tu 1 raz nw czy w ogóle pytanie zadanie ogólnie czy prywatnie xD do rzeczy . Mam 13 lat , ważę około 53 kg wzrost 160 .. No i chce zacząć przygodę z treningiem. . Ćwiczę juz około 3 tyg . Z hantelkami , ciężarem własnego ciała. Ale chcę coś więcej .. Mam do dyspozycji habtelki i sztangę ( własnej roboty) . Ale nie wiem paru kwestii . No to 1 kwestia to jest to czy jesli chce Sb wyzebic no w miarę ciało ( nie musi to być kto wie co ) musze stosować dietę ?? Jesli tak to jaka ?Czy jeśli będę robił ćwiczenia na wszystko partie miesni oprócz nóg czy to w czymś przeszkadzać ?I również o rozłożenie planu treningowego :) Z góry przepraszam za błędy i dziękuję za pomoc xD
    Frovex
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Styczeń 2017, o 22:37
    Miasto: Jasło
    Data urodzenia: 26 11 2003

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez konrad47 » 29 Kwiecień 2017, o 21:42

    Jeśli chcecie przypakować do wakacji to polecam trenera Igora www.igortreneronline.pl mój kumpel kupił u niego niedawno PAKIET DZIK(na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) - w życiu nie widziałem, żeby ktoś urósł tak szybko, musiał wymieniać całą garderobę hehe. W ciągu miesiąca tak urósł. Jak idziemy w miasto to wszystkie dziewczyny się za nim oglądają – wkurza mnie to trochę i chyba niedługo sam się skuszę i zamówię ten pakiet dzik. W każdym razie polecam jeśli chcecie zrobić szybko extra sylwetkę na lato.
    konrad47
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 29 Kwiecień 2017, o 20:05

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez kelimak » 9 Maj 2017, o 15:26

    Jaki trening na rzeźbe ?
    http://malhaus.pl/uslugi/malowanie-tapetowanie-sciany
    kelimak
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 9 Maj 2017, o 15:24

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Agez » 23 Maj 2017, o 10:58

    Fajny wątek, dużo dobrej wiedzy.
    Ja lubię pracę z własną wagą.
    Można trenować wszędzie i bez sprzętu.
    Powolny wzrost jest zdrowszy niż szybka kontuzja.
    Awatar użytkownika
    Agez
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 20 Maj 2017, o 16:59
    Miejscowość: Wrocław, Polska.
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 11 06 1984

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron