Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • TRENING - Szybkie pytania

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 3 Luty 2014, o 23:18

    hey baton, co to jest Wyciąg tył?
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez bbatonik » 6 Luty 2014, o 19:11

    wyciąg tył czyli za głową a przód to jest przed głową.
    bbatonik
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Luty 2013, o 20:05
    Miasto: Mogilno
    Data urodzenia: 20 12 1992

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 6 Luty 2014, o 20:45

    Jest wyciąg górny, dolny, prostopadły, wiosłowanie, skłony, martwy ciąg, szrugsy, przenoszenie.. nachwyt czy podchwyt wedle uznania. Wybierz sobie coś z tego a ściąganie za głowe wywal, to jest stara szkoła, po latach odczujesz negatywne skutki tego ćwiczenia.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Bulbulator » 14 Marzec 2014, o 21:49

    Panowie ,czy jest to możliwe ,że bicuś mi nie zbyt dobrze rośnie i wgl. z powodu zbyt częstego treningu. W ogóle się nie poprawia ,a nawet mam wrażenie jakby wyglądał gorzej ;/ Kolega twierdzi ,że to przez to ,że robie go 3 razy w tygodniu ,a wg. mnie to się nie łączy :P Co o tym myślicie ?
    Bulbulator
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 19 Listopad 2013, o 23:24

    Re: TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 14 Marzec 2014, o 23:22

    Bulbulator napisał:Panowie ,czy jest to możliwe ,że bicuś mi nie zbyt dobrze rośnie i wgl. z powodu zbyt częstego treningu. W ogóle się nie poprawia ,a nawet mam wrażenie jakby wyglądał gorzej ;/ Kolega twierdzi ,że to przez to ,że robie go 3 razy w tygodniu ,a wg. mnie to się nie łączy :P Co o tym myślicie ?

    kiedy trenujesz biceps i z jakimi partiami?
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Re: TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Bulbulator » 14 Marzec 2014, o 23:38

    W Poniedziałek z klatą
    We Środe sam
    W Piątek z Barkami
    Bulbulator
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 19 Listopad 2013, o 23:24

    Re: TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 15 Marzec 2014, o 00:03

    Bulbulator napisał:W Poniedziałek z klatą
    We Środe sam
    W Piątek z Barkami

    Czyli robisz go cztery razy, biceps to antagonistyczny mięsień pleców, podczas ich treningu też dostaje w kość. Potrzebuje ok 4 dni regeneracji po pełnym treningu. Daj mu odpocząć kilka tygodni tzn. nie trenuj go, na ten czas zadbaj by przy treningu pleców znalazły się ćwiczenia w podchwycie, np. wyciąg górny i wiosłowanie podchwytem. Później ćwicz raz w tygodniu.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    TRENING OK ale Sport to też pieniądze ...

    Postprzez Derby » 11 Maj 2014, o 14:39

    Dla mnie najlepszym dopingiem jest codziennie wygrywanie kasy w systemie na Sporcie/ Nie piję kawy i piwa/ Obecnie zarabiam ponad 14000zł miesięcznie w systemie: bogaty - typy z (pl) Korzystałem kilka razy z usług bogaty-typy.pl Za każdym razem muszę przyznać iż byłem zadowolony z jakości wykonanej usługi (codziennych zysków i zestawów do systemu). Mogę polecić tą formę pozyskiwania wygranej każdemu z małą gotówką. Sport to nie tylko pakowanie w mięśnie ale pieniądze. :Pokłon: :Kciuk w góre:
    Derby
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Maj 2014, o 14:37
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 01 06 1974

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez hubert2014 » 15 Lipiec 2014, o 21:04

    Witam jaki trening na rzezbe ale w domu ? waze 87 kg wzrost 186 lat 23 a tak w ogole co jesc zeby nie tyc ale zeby spalac tluszcz ?
    hubert2014
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 15 Lipiec 2014, o 21:00
    Miasto: lodz
    Data urodzenia: 17 03 1989

    TRENING - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 15 Lipiec 2014, o 21:35

    Pytanie- mistrz!
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron