Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez technician » 30 Marzec 2014, o 08:45

    Dorianka
    technician
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 12 Marzec 2014, o 18:10

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez logerek20 » 14 Kwiecień 2014, o 15:38

    siemka wszystkim.
    potrzebuje szybka odpowiedz jak stosowac zestaw suplementow :
    nitrobolon II z trec, bcaa pro4200 z fitmax, kre-alkalyn 2500 mega caps z olimpu.
    potrzebuje od was odpowiedzi jak stosowac ten zestaw. cwicze dwa miesiace na sucho 5 razy w tygodniu 2h -2,5h.
    wrost 174
    waga 75,5
    facet
    zalozenia : staram sie troszke powiekszyc
    sorki jezeli pomylilem pytanie do tematu...
    logerek20
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 Kwiecień 2014, o 15:25
    Miasto: darmstadt
    Data urodzenia: 22 10 1990

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez steel » 10 Maj 2014, o 09:12

    Jeśli Belgia, Holandia to szczególnie polecam Fitnessupplements bo dość szybko dostarczają, po za tym mają liczne promocje i zniżki dla stałych. Dostawa jedynie 5 Euro a jesli przekroczysz 50 euro to gratis na terenie Holandii a do Niemiec i Belgii powyżej 70Euro.
    steel
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 10 Maj 2014, o 09:10
    Miasto: konstancin jeziorna

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Derby » 11 Maj 2014, o 14:47

    Panowie tylko makaron, nabiał, jajka i sex z piękną dziewczyną/ Jak masz kasę i wigor to masz chęci do życia/ Obecnia z moja Julią zarabiamy ponad 14000zł co miesiac w systemie Sportowym: bogaty-typy.pl
     Serwis bogaty-typy.pl jest ekspertem w budowie zysków z małej kwoty 50zł do nawet 1500zł w 5 dni. Co pozwala na zwiększenie klientów w ich działalności? Kiedy skorzystałem z oferty portalu, moja rozpoznawalność wzrosła i mój biznes wzniósł się wyżej. Doceniam system i ich sposób na zarabianie kasy w inwestycji w codziennym sporcie>
    Stałem się teraz Pako-Biznesmenem/ Pomagam mojej pięknej w studiach jak i w codziennym życiu/ Mam kasę i ona ma moje szczęście ...
    Dzini Derby :Yohoo:
    Derby
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Maj 2014, o 14:37
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 01 06 1974

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez dacyk14 » 30 Grudzień 2014, o 19:52

    siema
    mam 25 lat 189cm wzrostu i 88kg wagi rok temu wazylem 95kg przy moim wzroscie dobrze wygladalem tylko ze na gorze sie poszezalem (barki kaptury klata) ale i na dole (brzuch ;/ ) mialem diete wiadomo z rana platki gorskie pozniej kurczak ryz warzywa ryba ryz warzywa na kolacje twarog chudy albo tunczyk plus do tego kreatyna gainer 3 razy dziennie i carbo po treningu mniejsza o to moje pytanie brzmi czy ten zatluszczony brzuch mogl sie brac od tego ze jadlem na koolacje tunczyka z ryzem(wegle) i przed snem pilem gainera?chcial bym znowu przytyc do tej wagi ale tak zeby nie zalac brzuch
    pozdrawiam
    dacyk14
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Grudzień 2014, o 19:45
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 04 09 1985

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez michal305 » 27 Styczeń 2015, o 21:32

    Witam...nie chce zakładać nowego postu więc zapytam się tutaj...
    kupiłem kilka suplementów ale nie wiem czy dobrze je dawkuje...
    trenuje 3 razy w tygodniu wieczorami ok 22:00.. Posiadam białko 80% teoretycznie dawkowanie rano i po treningu, stack kreatyny po treningu, zma, białko kazeiny. problem mam z tym że pora po treningy to też pora przed snem... mogę mieszać kazeine z drugim białkiem?
    Jestem amatorem więc proszę o wyrozumiałość...:)
    michal305
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 27 Styczeń 2015, o 21:31

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 27 Styczeń 2015, o 22:29

    michal305 napisał:Witam...nie chce zakładać nowego postu więc zapytam się tutaj...
    kupiłem kilka suplementów ale nie wiem czy dobrze je dawkuje...
    trenuje 3 razy w tygodniu wieczorami ok 22:00.. Posiadam białko 80% teoretycznie dawkowanie rano i po treningu, stack kreatyny po treningu, zma, białko kazeiny. problem mam z tym że pora po treningy to też pora przed snem... mogę mieszać kazeine z drugim białkiem?
    Jestem amatorem więc proszę o wyrozumiałość...:)

    Witam, wszystko zależy od celu, jednak.. zma przed snem, kazeina rano i na noc, po treningu dobrze zastosować miksy złożone z białek szybkowchłanialnych wpc+wpi+wph i węgle, jeśli robisz jeszcze cardio to przed należało by przyjąć porcję bcaa. Kreatyna rano.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez michal305 » 27 Styczeń 2015, o 23:49

    ale po treningu i na noc to ta sama pora...mogę brać kazeine i białko razem przed snem...trening kończę po 23:00 i ok 0:00 idę spać..
    michal305
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 27 Styczeń 2015, o 21:31

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Jarek_28 » 28 Styczeń 2015, o 14:52

    michal305 napisał:ale po treningu i na noc to ta sama pora...mogę brać kazeine i białko razem przed snem...trening kończę po 23:00 i ok 0:00 idę spać..

    to nie to samo, posiłek potreningowy najlepiej spożyć bezpośrednio po treningu, kazeina owszem przed snem. W Twoim przypadku możesz też mieszać. Pamiętaj aby zliczać dzienne spożycie białka.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez morfeusz007 » 3 Luty 2015, o 21:34

    Witam mam pytanie odnośnie dawkowania suplementów ja spożywam tak jak w opisie
    Bardzo proszę o poradę jak łączyć i ile brać dokładnie w dni treningowe i dni bez treningów
    z góry dziękuję
    Olimp HMB (hydroksymetylomaślan)
    SPOSÓB UŻYCIA:
    Dzień treningowy
    1-2 kapsułki 4 r. dz. – przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i przed snem.
    Dzień bez treningu
    Doustnie. 1-2 tabletki 4 razy dziennie, na czczo po przebudzeniu, przed posiłkami oraz przed snem

    CREATINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES®
    4 kapsułki po treningu lub o podobnej porze w dzień nietreningowy. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

    OLIMP Pure Whey Isolate 95
    SPOSÓB UŻYCIA
    1–3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, między posiłkami, po treningu oraz przed snem). 1 porcję (30 g – 90 jednostek miarki Olimp lub 5,5 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w 100 ml wody.

    Zalecana dzienna porcja:
    - we wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu oraz przed snem;

    Proszę o propozycję dawkowania z góry dzięki jak to łączyć zależy mi na masie mięśniowej i sile no i nie chcę tłuszczu jak chyba każdy
    morfeusz007
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 3 Luty 2015, o 21:29
    Miasto: Karpacz
    Data urodzenia: 18 06 1976

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron