Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez asiuleqqq » 8 Luty 2015, o 08:08

    Jestem zielona w temacie odżywek, suplementów itp. Nie mam czasu na posiłek przed treningiem, lecę na niego prosto po pracy i pora posiłku wypada mi 15 min przed treningiem. Mogę go zastąpić czymś? :)
    asiuleqqq
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Styczeń 2015, o 16:19

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez michaell » 1 Marzec 2015, o 17:33

    A co myślicie na temat takiego napoju http://www.cyklotur.com/odzywki-napoje- ... 87011.html? Przez jaki czas można coś takiego stosować?
    michaell
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Wrzesień 2014, o 20:08

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Stonoga » 6 Kwiecień 2015, o 21:42

    A ja chcę zapytać o opinię na temat preparatów oczyszczających i przyspieszających przemianę materii. Kupiłam niedawno AloeLiveBIO. Sok aloesowy z roślin z organicznej plantacji bez konserwantów. Sok jest otrzymywany wg opatentowanej technologii w krótkim czasie, w kontrolowanej temperaturze i w nadzorowanych warunkach higienicznych. Czuję się bardzo dobrze, ale nie wiem jak ocenić efekt działania.
    Stonoga
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2015, o 23:35
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 02 08 1978

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Edp » 26 Kwiecień 2015, o 19:13

    Co do białek , polecam ze sciteca mnóstwo rodzajów, smaków ,i różne wielkości opakowań.
    Osobiście polecam ,whey profesional białą czekolade:-) rewelacja.
    Co do rozpuszczania 5/5 smak 5/5
    Edp
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 26 Kwiecień 2015, o 19:05

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Edp » 26 Kwiecień 2015, o 19:25

    Ci do walorów smaowych rzeczywiscie niektore smaki sa zbyt słodkie ale zapewniam cię ze nie ma to nic wspolnego z osadzaniem soe cukru na spodzie opakowania.
    Jezeli ten akurat smak jest dla ciebie zbyt słodki polecam również ze sciteca smak capuccino.
    Natomiast jezeli chcesz uniknac cukrów w białku polecam rowniez ze sciteca iso great - bez cukrow i weglowodanow , idealny na redukcje.
    Edp
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 26 Kwiecień 2015, o 19:05

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez albinos » 27 Kwiecień 2015, o 07:29

    Dla mnie np. walory smakowe są ważne, tak samo jak działanie. Ogólnie suplementy muszą być z najwyższej półki. I tylko takie. Żadnego syfu.
    Awatar użytkownika
    albinos
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 1 Kwiecień 2015, o 11:16
    Miejscowość: Warszawa
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 08 1989

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Michał Bodzioch » 25 Wrzesień 2015, o 18:10

    Nowa ekipa specjalistów zaprasza do ponownej dyskusji także na temat suplementów i odżywek. Lepszej porady niż tutaj gwarantuje że nigdzie indziej nie dostaniecie :) Forum wraca !
    http://www.facebook.com/dzikimichal
    ---------------------------------------------
    PLANY TRENINGOWE, PLANY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE, TRENINGI PERSONALNE
    *trener personalny
    *instruktor kulturystyki
    *instruktor ćwiczeń psychosomatycznych
    *instruktor trx
    *specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *absolwent krakowskiego AWF-u
    Awatar użytkownika
    Michał Bodzioch
    Moderator
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 19:26
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Devlin » 28 Październik 2015, o 11:01

    Zgodzę się z Edp, sam stosuję głównie białka Scitec'a i są bardzo dobre zarówno w smaku jak i w działaniu, a smak to jednak jeden w walorów na które się zwraca szczególną uwagę. Z białek nie za słodkich ja mogę polecić super izolat 100% Whey Isolate, miałem 2kg smaku waniliowego i mimo, praktycznie braku cukru tam itp to smakowało nieziemsko. No i sam fakt, że to izolat, to po treningu mega.
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez emil Kramp » 28 Październik 2015, o 12:27

    ja tez stosuje białka sa w porzadku i wiadomo kazdy dopasowuje smak pod siebie ja jak kolega uzywam izolat- waniliowy- bardzo dobry smak jak i efekt zgodze sie
    ale ostatnio dorzucilem sobie suplement Somatodrol - czytałem działanie i mi sie spodobało co o tym myslicie XXX podoba mi sie tez wzrost testosteronu :D
    kolega uzywa tylko somatodrol i mowi ze jest w porzadku zreszta widac po nim ze dalo w miare dobry efekt
    wiec i ja postanowilem wejsc w ten suplement wydaje mi sie ze wytrzymalosc na treningach wzrosla :)
    a chcialem poprawic troche wyglad torsu
    emil Kramp
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 28 Październik 2015, o 11:58
    Miasto: dobrzany

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez StalMOD » 28 Październik 2015, o 13:27

    skup się na treningu i klasycznych suplementach jak coś - ten cudowny preparat to trochę naciągany wątek.. będę edytował Twojego posta (link)
    Pozdrawiam
    StalMOD

    "Jak mogę to pomogę" :)
    Awatar użytkownika
    StalMOD
    Moderator
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 19:37
    Pochwały: 2

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron