Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Perni » 13 Sierpień 2010, o 20:23

    jak się nierozgrzewa mięsni przed treningiem to potem łupie w gnatach
    siłka/masa/siła
    Awatar użytkownika
    Perni
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 881
    Rejestracja: 29 Maj 2010, o 20:57
    Miejscowość: na siłce :D
    Miasto: Polska :D
    Data urodzenia: 18 06 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Marchewka » 13 Sierpień 2010, o 20:43

    Perni napisał:jak się nierozgrzewa mięsni przed treningiem to potem łupie w gnatach



    Łupie w gnatach ponieważ jest niedobór magnezu i innych witamin a nie przez to że się nie rozgrzejesz... Jeśli się nie rozgrzejesz to duża jest szansa na kontuzję tyle.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez rafimoc » 13 Sierpień 2010, o 20:43

    ja tu pisze o bolacych kolanach a ktos mi wyjechal ze zlamana noga...ludzie!

    Caly dzien siedzenia w pracy czy stania czy tez biegania po podworku, jest jeszcze gorzej odczuwalne dla kolan niz te 30przysiadow z rana stopniowo zwiekszajac ich ilosc!! jest to obciazenie naturalne dla naszego organizmu, nie wyrzadzajace zadnych szkod! ja tu nie pisze o zerwanych wiezadlach kolanowych itp! a jedynie o trzeszczacych i bolacych stawach czyli problem ten dotyczy 90% ludzi z silowni. Krytykujecie, ale jednoczesnie boicie sie sprobowac - wporzadku chodzcie dalej z bolacymi kolanami mi nic do tego:) i odwiedzajcie lekarza 8 razy do roku zeby znow wyjsc z ta sama recepta.

    Dla podtwierdzenia podam ze ta metode stosowal Daniel Grabowski MS w Trojboju silowym ktory aktualnie rekord w pelnym przysiadzie ma 415kg!! nie wierzycie? zapytajcie. To nie jest moja metoda, taka metode stosuje sie juz od dawna.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Perni » 13 Sierpień 2010, o 20:47

    niechodzi o złamana noge tylko o stawy i rozgrzewke
    siłka/masa/siła
    Awatar użytkownika
    Perni
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 881
    Rejestracja: 29 Maj 2010, o 20:57
    Miejscowość: na siłce :D
    Miasto: Polska :D
    Data urodzenia: 18 06 1993

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Micek195 » 13 Sierpień 2010, o 21:40

    Marchewka napisał:
    Perni napisał:jak się nierozgrzewa mięsni przed treningiem to potem łupie w gnatach



    Łupie w gnatach ponieważ jest niedobór magnezu i innych witamin a nie przez to że się nie rozgrzejesz... Jeśli się nie rozgrzejesz to duża jest szansa na kontuzję tyle.


    nie łupie w stawach bo są nie odpowiednio zabezpieczone chodzi o rozgrzewke i napompowanie krwia miejsca które bedziesz właśnie cwiczył zapobiegnie to kontuzjom i bólom podczas cwiczenia.magnez do łupiacych stawów?hmmm :)
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Marchewka » 14 Sierpień 2010, o 12:10

    Tak nie wiesz o tym? Strzela Ci w stawach gdy robisz przysiad ( także przy innych ćwiczeniach ) po mimo rozgrzewce to znak niedobór magnezu i paru innych witamin.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Body » 14 Sierpień 2010, o 14:50

    glukozamine powinien brac kazdy nawet jesli nie ma problemów ze stawami...profilaktycznie...Ator posłuchaj sie khermana on sie zna
    xxmłodyxx
    Awatar użytkownika
    Body
    Starszy kapral
     
    Posty: 79
    Rejestracja: 6 Sierpień 2010, o 11:29
    Miejscowość: Lubelskie
    Pochwały: 2
    Miasto: Lubelskie
    Data urodzenia: 05 08 1994

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez Lord » 14 Sierpień 2010, o 16:52

    sama glukozamina tu za dużo nie da
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez fallenursus » 14 Sierpień 2010, o 17:01

    nie weim czemu moj poprzedni post zostal usuniety

    zastanowcie sie zanim bedziecie doradzac 13sto letniemu dziecku faszerowanie sie suplementami czy robienie jakich kolwiek cwiczen regenerujacych jesli nie macie wystarczajacych podstaw do poprawnej diagnozy problemu!!!
    niech idzie do lekarza i jak ktos juz napisal wczesniej nawciska mu gupot ze upadl,wypierdzielil kolano i caly czas go boli, musi sie wkrecic na przeswietlenie.lekarze sa poto zeby przepisali badania jesli cos jet nie tak, przy tym trzeba sie upierac, jesli lekarz stwarza problemy to zagrozic takiemu palantowi komisja lekarska
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: Co mam zrobić kolana mnie bolą.

    Postprzez wild16 » 2 Wrzesień 2010, o 19:24

    witam pisałem tu już wcześniej o moim bólu kolana i sprostuje tutaj że mam 18 lat a co do ćwiczeń to napewno mi w tym przypadku nie pomogą... a więc byłem tak jak kolega poradził u lekarza a nawet u dwóch żeby być pewnym co się dzieje miałem prześwietlenie i lekarz po tym wszystkim stwierdził że po badaniach i ze zdjęcia nic nie wynika i że moje kolano wygląda na zdrowe ale ja wciąż czuje pewien dyskomfort oszczędzałem kolano już prawie 4 miesiące i nie widze wyraźnej poprawy... lekarz mi powiedział że jest to spowodowane przeciążeniem kolana zbyt wysokim wysiłkiem fizycznym i że potrzebuje ono teraz czasu na regeneracje... chciałbym prosić kogoś znającego się na temacie o jakąś dobrą radę na szybkie zregenerowanie tego kolana lub innego sposobu na szybki powrót do sprawności gdyż zależy mi na tym by jak najszybciej powrócić do sportu na wysokich obrotach...
    wild16
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 35
    Rejestracja: 17 Kwiecień 2010, o 11:53
    Pochwały: 2
    Miasto: kielce
    Data urodzenia: 12 01 1992

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron