Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Purina » 8 Lipiec 2011, o 21:00

    Nie chodzi mi o patrzenie się na innych, a bardziej o to, żebyś miał wzgląd na innych ćwiczących, którzy nie przychodzą na siłkę po to, by słuchać arii jakiegoś gościa przy wolnych ciężarach :) Bez sensu się drzeć na całą salę. Rozumiem, jakieś sapania, czy coś - normalne u facetów, ale krzyki śmiesznie wyglądają. Koleś ode mnie z siłki drze papę na całego, jakby go obdzierali ze skóry. Raz sama się wystraszyłam, bo przy martwym się wydarł, jakby mu się coś działo :? No dobra, ale to moje subiektywne odczucia. Osobiście wolę ćwiczyć skupiona na tym, co robię, a wrzaski mnie po prostu rozpraszają. To, jak wykonujesz FBW, czy ile serii robisz, to Twoja indywidualna sprawa :) Ale jakby Ci ktoś o 3 rano muzą trzaskał, to zadowolony byś pewnie nie był z tego powodu. Współżycie...
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Lipiec 2011, o 21:07

    ale porównanie ;P, na siłowni to jest właśnie normalne zachowanie, u nas jest oddzielnie sala dla aerobiku i maszyn typowo dla kobiet i segment z ciężarami, to, że ktoś ćwiczy jak sierota i bierze ciężary o 60 % mniejsze niż maks, nie znaczy, że się normalnie zachowuje, idę no siłownie, żeby się wyżyć odreagować, a nie dostosowywać do panujących norm ustalanych przez sieroty.

    Równie dobrze mogłoby nie być na miejscu używanie hantli czy sztangi, bo inni tego nie tolerują i ćwiczą na maszynach.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Purina » 8 Lipiec 2011, o 21:12

    Ja akurat ćwiczę z facetami, wypraszam więc sobie! I u mnie nikt nie wydziera się tylko po to, by się wyżyć. Od tego są ciężary. Wcale nie powiedziane, że biorą mniej. Chyba dlatego stękają, sapią i się pocą jak dzikie świnie (sorry)... Ja nie wiem, jak jest u Ciebie, ale jakby się tak wszyscy na raz darli, to... yyy... wybacz, ale na pewno nie przychodziłabym do czegoś takiego.

    Jeśli chodzi o sale - u mnie jest kilka: aerobik, spinning, bieżnie, wiosła, eliptyki, wolne ciężary i maszyny.
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Lipiec 2011, o 21:17

    purina, nie chciałem cię obrazić ;* , nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji, przy dużych ciężarach lub TUT 5010 po prostu nie dawało się inaczej.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Purina » 8 Lipiec 2011, o 21:20

    Spoko luz, przecież się nie urażam/obrażam :) Mhmm... buziaczka nawet dostałam :)
    Ja nie neguję tego wcale.
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez robo815 » 8 Lipiec 2011, o 21:21

    Człowiek nieraz przy maksymalnych cieżarach(wyczynach)dodaje sobie sił poprzez krzyk.Jest sporo siłowni co taki akt jest pogwałceniem regulaminu siłowni.Ale co siłownia i człowiek to inny obyczaj
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Lipiec 2011, o 21:24

    to nie buziak tylko dwukropek i gwiazdka. hehe, na buziaka nie zasłużyłaś :), ale zgodzę się z tobą z jednym, że to się nie każdemu może podobać. Niestety nic na to nie poradzę, bo ja jestem zadowolony dopiero gdy zrobie cały plan w 100 %, bez odpuszczania powtórzeń, bez pomocy, bez asekuracji. Wtedy wiem, że 130 zł nie zostało zmarnowane.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Purina » 8 Lipiec 2011, o 21:27

    Pf! Jak nie zasłużyłam? Co? Nie ma tak!

    U mnie w regulaminie jest tylko: ręcznik ze sobą dla higieny swojej i innych + buty na zmianę (pewnie, żeby syfu nie wnosić). Ale ludzie raczej ćwiczą bez krzyków (no, poza tym jednym wyjątkiem i cieszę się, że normalnie na niego nie trafiam).
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez rafimoc » 8 Lipiec 2011, o 21:55

    Krzyk? w pelni normalna sprawa, jak po ciezkich siadach i ciagach wyprosty rozrywaja Ci kazde wlokno i z kazdym kolejnym pow bol az Cie parzy. Ten kto tego nie przezyl nic o tym nie wie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 9 Lipiec 2011, o 11:18

    zastanawiam się jakie mięśnie odgrywają największą rolę u hannibala, przy pompkach w powietrzu, bo wygląda jakby go na sznurkach ciągnęli :)
    http://www.youtube.com/watch?v=0tK1F_F1 ... re=related
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron