Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Pierwsza wizyta na siłowni

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez super0man » 16 Luty 2015, o 10:06

    marek.anukiewicz napisał:moja pierwsza była nie za ciekawa, nie wiedziałem co ćwiczyć ;/


    Na początku zawsze tak jest.
    super0man
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 12 Luty 2015, o 20:14
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez krzychu123 » 5 Marzec 2015, o 12:51

    Ja również dziękuję.Wydrukuje, przykleję na lodówkę i zaczynam treningi. Na wiosnę przyda się popracować trochę nad sobą.

    ***

    procedura patentowa - warto sprawdzić
    krzychu123
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Marzec 2015, o 12:48

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez Majk Ox » 2 Czerwiec 2015, o 20:07

    pierwszy raz, jak we wszystkim, można się pogubić... ja po prostu zapytałem się jakiejś kobitki co i jak, a i przy okazji mały flircik :D choć wstyd było pytać o to jak ćwiczyć na danym urządzeniu :P zawsze można też coś poczytać wcześniej o urządzeniach..
    Ćwiczymy, bo to zdrowie! Bądźmy sporti. ;)
    Awatar użytkownika
    Majk Ox
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 31 Maj 2015, o 08:52
    Miasto: Rzeszów
    Data urodzenia: 04 03 1989

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez Tomaszekk » 18 Luty 2016, o 12:57

    Fajnie, ale 5 dni treningu pod rząd to na dłuższą mete ciężka sprawa. Sam praktykuje i polecam 2 treningowe (pon, wt) 1 wolny i 2 treningowe (czw, pt). Jeśli 4 treningi to za mało to do wyboru mamy sobotę lub niedzielę :)
    Tomaszekk
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 18 Luty 2016, o 12:17
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 07 10 1988

    Re: Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez marekzaq » 14 Maj 2016, o 21:56

    Bardzo pomocny tekst właśnie o taki mi chodziło
    Zapraszam do wziącia udziału w Biegach dla twardzieli w Gdańsku 28 maja 2016 roku
    Zapowiada się niezapomniana przygoda.
    Uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych. Zadania przygotowują byli żołnierze GROM-u oraz weteranami z Afganistanu. http://warriorsrun.com.pl/idea-biegu.html
    marekzaq
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 10 Maj 2016, o 21:36

    Re: Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez marekzaq » 14 Maj 2016, o 21:59

    Bardzo pomocny tekst właśnie o taki mi chodziło
    Zapraszam do wziącia udziału w Biegach dla twardzieli w Gdańsku 28 maja 2016 roku
    Zapowiada się niezapomniana przygoda.
    Uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych. Zadania przygotowują byli żołnierze GROM-u oraz weteranami z Afganistanu. http://warriorsrun.com.pl/idea-biegu.html
    marekzaq
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 10 Maj 2016, o 21:36

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez slawekkos » 17 Maj 2016, o 20:51

    świetny trening
    slawekkos
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 17 Maj 2016, o 16:40

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez TrenerABC » 18 Maj 2016, o 10:12

    jak to mówią najtrudniejszy pierwszy krok. Niektórzy boją się pierwszy raz iść na siłownię, bo nie wiedzą, co zastaną. Potem jest im już o wiele łatwiej. Jak ktoś nie wie, jak ćwiczyć na danym urządzeniu, to może spytać kogoś, kto ćwiczy, albo trenera, który powinien być na sali
    TrenerABC
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Maj 2016, o 10:08

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez marekzaq » 23 Maj 2016, o 23:07

    Witam Wszystkich ostatnio dowiedziałem się o biegu organizowanym w Gdańsku 28 maja jest to tak zwany bieg dla twrdzieli i wojowników. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku
    warriors run
    marekzaq
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 10 Maj 2016, o 21:36

    Pierwsza wizyta na siłowni

    Postprzez Papajgym » 22 Lipiec 2016, o 15:03

    Zapraszamy do najlepszej siłowni w mieście!
    PAPAJ GYM WARSAW ul. Kawęczynska 36
    Ofrujemy fachową pomoc przy pierwszej wizycie :)
    https://www.facebook.com/Papaj-Gym-W...4547820704454/
    Papajgym
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 2 Czerwiec 2016, o 11:47

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.