Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja Młodzika

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Relacja Młodzika

    Postprzez damiankusak » 31 Grudzień 2011, o 21:21

    wzajemnie :D
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 12 Luty 2012, o 11:31

    Witam po przerwie ;)
    Witam od poniedziałku zaczynam jechać planem AB ten plan treningowy najbardziej mi odpowiada
    Czyli 1ćw podstawowe i 1 izolowane na partię mięśniową.Po każdym treningu 20min rowerku.
    Poniedziałek
    A-Plecy/Klatka/Triceps+biceps-super serie
    Wtorek
    B-Całe nogi+kaptury+Barki i Brzuch
    Środa Wolne
    Czwartek-A
    Piątek-B
    Dieta
    1.3-4 białka jajek+120g Makaronu lub 150g Musli+400ml mleka
    2.100g krowy lub świni +120g kaszy+warzywa+oliwa z oliwek 5ml
    3.Posiłek przed treningowy 100g piersi z kurczaka lub indyka+125g ryży +warzywa+5ml oliwy z oliwek
    4.Posiłek po treningowy 100g piersi z kurczaka lub indyka+125g ryży +warzywa+5ml oliwy z oliwek
    5.4-5 Całych jaj kury+120g makaronu
    Oczywiście artykuły spożywcze będę ciągle zmieniane ryże/kasze/makarony/ziemniaki itp miesa tak samo
    Suplementacja:chyba tylko 1100g NitrobolonII chyba że coś innego proponujecie
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Relacja Młodzika

    Postprzez Góral » 12 Luty 2012, o 16:09

    będziesz tak samo 1podstawowe i izolowane na każdą partię pomimo że plecy i nogi są kilku krotnie większe od bicepsów i tricepsów!?

    "chyba że coś innego proponujecie" tak, zaproponuje Ci. PROPONUJE CI ZAINWESTOWAĆ W MICHE!
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 12 Luty 2012, o 17:06

    Tak aczkolwiek tygodniowo podsumowując wyjdzie mi 12 serii na małe partie i 16serii na duże ;),a jak nie zadziala zrobie jak wcześniej tak jak ty mówisz. Jakoś ten trening bardziej mi odpowiada od powiedzmy np.samych wolnych ciężarów np. Planu na mase czy siłę ;) Na tym treningu nadarzam się regenerować .
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Relacja Młodzika

    Postprzez Góral » 12 Luty 2012, o 17:13

    tak, moze zacznij mi jeszcze mówić o czuciu miesniowym to już kompletnie mnie rozdupcy.
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 12 Luty 2012, o 17:19

    Czemu zmieniasz temat? Może mnie nie lubisz to widać ,ale wiadomo iż każdy organizm jest inny i na każdy organizm różne bodźce działają inaczej widzę na na tym treningu ma sylwetka się poprawie to dla czego mam jechać na innym który mi nic nie daje ?
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Relacja Młodzika

    Postprzez robo815 » 12 Luty 2012, o 17:48

    Góral uspokuj sie ,bo ostatnio kilka osób atakujesz bez powodu
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Relacja Młodzika

    Postprzez Zioło » 12 Luty 2012, o 17:53

    Dokładnie. Zwrócenie uwagi prze zemnie i Mateusza zadziałało wprost odwrotnie niż miało...
    Zachowujesz się tak jak i Rafał- nie umiesz pomóc spokojnie, tylko japę drzesz na wszystkich, pamiętaj że pozowanie też ma swoje słabe strony...a to że nie posiadasz własnego poczucia wartości i patrzysz na innych nie na siebie to twoja sprawa. :)
    Nie zamierzam tutaj znów jakiejś dyskusji robić, więc to był taki tylko jednorazowy pościk.
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Relacja Młodzika

    Postprzez Góral » 12 Luty 2012, o 19:56

    w Twoim przypadku wyjechałem niepotrzebnie, fakt przepraszam. ale tutaj już Ufpowi mówione było kilka razy, nie? Właśnie, no ale cóż niech sobie będzie.
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Relacja Młodzika

    Postprzez Ufpo » 12 Luty 2012, o 20:20

    Góral wybacz ,ale ja swój organizm znam lepiej od ciebie ;)
    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.