Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 29 Czerwiec 2011, o 19:33

    Środa (29 czerwiec) Pull Masa - "4 Tydzień 2 dzień"
    Martwy ciąg 75 kg 8x8 TUT 4010 Przerwy 1 min
    Wiosło jednorącz 40 kg 5x8 TUT 1010 Przerwy 45 sek
    Face pull 7sztabka 5x8 TUT 1010 Przerwy 30 sek
    MDS Bic (kąt 45 st) 17 kg 5x5-5-5 TUT 1010

    Podsumowanie: Pomału zbliżam się do CR i to mnie cieszy bo ciężary już są maksymalne, w mc ledwo tempo trzymalem i na ost powtórzeniach nie było 4 sek. Wiosło jednorącz poszło ładnie ale przerwy dłuższe zrobiłem. Face pull, amatorsko wykonany ciężar przyciągał mnie do maszyny więc musiałem się odchylić ciałem. Bicek aż bolał, ale dałem rade. Cały trening trwał 1:20 h
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 1 Lipiec 2011, o 20:38

    Czwartek (30 czerwiec) Push Masa - "4 Tydzień 3 dzień"
    Przysiady 70 kg 8x8 TUT 4010
    MDS Klaty (45 st. 30 st. 0 st.) 65 kg 4x5-5-5 TUT 1010
    65 kg x 5-5-5
    65 kg x 5-5-5
    65 kg x 5-5-5
    62 kg x 5-5-4
    PP 60 kg 6x6 TUT 1010
    Francuz kombinowany 35 kg 5x15 TUT 1010

    Podsumowanie:
    Jutro ostatni dzień przed roztrenowaniem, czwartkowy trening dość ładnie poszedł, pomijając fakt, że ciężary złe dobrałem, i na klatce nie podołałem progresji to DOMS mam godne, na francuzie musiał mi kolega trzymać ręce nad czołem w ost. seriach sztanga leciała bezwładnie, ale się nie dałem i to jest najważniejsze
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 4 Lipiec 2011, o 11:16

    Podsumowanie:
    Ostatni plan wypadł dość ciekawie, pierwsze 2 tygodnie były nie odczuwalne, gdyż przez wysoki TUT musiałem zmniejszyć obciążenie początkowe, ale nadrobiłem to ostatnimi 2 tygodniami w których mimo, że miałem problemy dałem radę i plan wykonałem w 100 %, teraz do soboty mam CR więc mam trochę czasu, żeby przemyśleć co dalej. W sobotę zrobię pomiary wyników i wejdę na jakiś planik, prawdopodobnie FBW. Jak już pisałem w jednym z dzienników FBW działa na mnie świetnie pod względem zaangażowania mięśni i ich odczuwania, na splicie dopiero ostatni tydzień dał mi na prawdę w kość. Tak więc przemyślę to. Nie sugerujcie się pierwszym wpisem w którym miałem 83 kg, bo waga mi skakała przez ten okres miałem chwilę w której było poniżej 80 kg, ale prawdę mówiąc waga aż tak szybko nie wchodzi.

    Pomiary:
    Waga: 85, 00 kg
    Udo L: 62,2 cm
    Udo P: 62,0 cm
    brzuch nad pępkiem 85,5 cm
    Ramię L 39,9 cm
    Ramię P 40,0 cm
    Klatka 113 cm - pomiar nie obiektywny bo ciężko samemu zmierzyć.

    Zdjęcia:
    http://img22.otofotki.pl/obrazki/pv595_DSC00976.png
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez rafimoc » 4 Lipiec 2011, o 13:40

    hmm barki zakrywaja Ci piersiowe wiec sa 2 mozliwosci:

    - przykurcz piersiowych
    - za maly angaz piersiowych za duzy naramiennych i tricepsow podczas wykonywania cwiczen na piersiowe - rowniez tyczy sie izolacji! slowem: kontrakcja w pozycji technicznej zupelnie w lesie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Lipiec 2011, o 20:29

    Dziś było w planach pójść na trening zrobić "maxy", ale ze względu na pogodę do południa zdecydowałem się wybrać nad jeziorko o 15, jak zajechałem to akurat deszcz zaczął padać. K#$#a, ale ja nigdy nie rezygnuje i pływałem w deszczu. Na trening wybrałem się o 19:30, ze względu na małą ilość czasu i osłabienie ogólne nie mogłem na zbyt wiele sobie pozwolić. Więc zrobiłem tylko przysiady, mc, i skos -, jeszcze coś na naramienne będzie.

    Maxy:
    Przysiady 110x5 - ost powt nie pełne.
    skos - - 105x5, 90x10
    mc - 120x5 130x3 100x10

    Piękny trening, było ciemno bo światło nie działało. Oczy mnie bolały więc zamknąłem i krzycząc napierdzielałem.
    Wyniki maksymalne mogłyby być większe, ale przemęczenie dało o sobie znać, teraz siedzę rozpalony i cieszę się z udanego dnia :)


    PS: możecie się śmiać z moich wyników :P, wiem, że jestem słaby, ale daje z siebie wszystko ...
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez NightKing » 8 Lipiec 2011, o 20:31

    Dlaczego zaraz śmiać, jak na 85kg faktycznie szału nie ma, ale wszystko z czasem.
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Purina » 8 Lipiec 2011, o 20:41

    Krzycząc pozbywasz się siły :P
    Ale chodzisz na siłownię publiczną, czy masz coś swojego?
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Lipiec 2011, o 20:46

    publiczną, ale nigdy nie przejmowałem się opinią innych i nie mam zamiaru. Ważny jestem ja i mój świat :), wątpię żeby był w tym zdaniu zalążek prawdy, że podczas krzyku wyzbywam się siły :)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Purina » 8 Lipiec 2011, o 20:50

    Ja przez krzyk całą swoją energię wyrzucam. Jak jestem mega wściekła- tym bardziej.
    Wiesz, u mnie na siłowni jest taki jeden. Dziwnie się na niego patrzą, a ja mam zwałę, bo to trochę głupio wygląda. Poza tym chyba powinieneś też patrzeć na innych, będąc w miejscu publicznym. Nie tylko Ty tam jesteś :P
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    Re: Dziennik całoroczny, zwycięstwo przed nami

    Postprzez Menik » 8 Lipiec 2011, o 20:56

    źle mnie zrozumiałaś, to nie wygląda tak, że jak przychodzę wszyscy ustępują, ale z reguły sztangi są wolne, a wszyscy wiedzą, że ja nie rozmawiam podczas wykonywania ćwiczenia dopiero jak wykonam wszystkie serie, a krzyki są naturalną koleją rzeczy. Chyba, że ktoś się kuje, to może nie. Nie porównuj mnie do takich osób bo u nas też jest wielu którzy nawet się nie witają tylko od razu na ciężar i w ciszy ćwiczą bez słowa :P

    Mi bardziej chodziło o to, że nie przejmuję się uwagami na temat wykonywania FBW, którego nikt nie zna, albo jak krzyczę, lub mam więcej serii niż każdy (3-4)
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron